Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik a legjobb mosópor...

Melyik a legjobb mosópor fajta? A por vagy a folyékony a jobb?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
folyékonyról még nem is hallottam, de mindig tiszták ruháim, tehát biztos a por is megteszi :) nekünk asszem Ariel van
2009. júl. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A folyékony nem mos szerintem hatàsosan.

Nekem is por van.Ariel.

2009. júl. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én tescósat használok azokhoz a ruhákhoz amibe csak beleizzadunk, ami piszkos ahhoz arielt!
2009. júl. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
por szerintem is jobb ésolcsobb is!
2009. júl. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy mosógépe válogatja, a szüleimé valahogy nem oldotta fel rendesen a port, és a sötét ruhákon látszott, hogy tele van mosóporral az anyag. Úgyhogy én folyékonnyal mosok, és nagyon szeretem. Hátránya, hogy ha előmosást is akarok, kénytelen vagyok port is használni. (Mert a dobba szeretem rakni a folyékony mosószert -így nem tömítődik el-, viszont az előmosás végén kiürül, ezért kell a por is.)


Tomiból is megteszi a folyékony, de Persil még jobb (főleg illatra, puhaságra, folttisztíásban nem látok különbséget).

2009. júl. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
por és ariel (nagyon jó)
2009. júl. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nálunk az egész család allergiás az arielre, a jól bevált mosópor a persil sensitive. néha adok hozzé vanish oxi port, ha kényes a ruha akkor pedig mosógépben is használok perwollt.


az allergiahajlam miatt nemnagyon kísérletezünk különféle termékekkel.

2009. júl. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!