Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyit kereshet egy takarító...

Mennyit kereshet egy takarító óránként? Mennyi az amit nyugodtan el lehet kérni ?

Figyelt kérdés
2022. márc. 17. 16:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%

2000 Ft/óra magánban.

Alkalmi munkánál (pl. 2 óra egyetlen alkalommal) drágább, mint állandó munkánál.

Ha pl. havi 100 óra munkát kapsz egyvalakitől, akkor kevesebb órabér is jó, hiszen több és állandó a munkalehetőség, nem kell egyesével levadászni a lehetőségeket.

Pl. egyszeri alkalommal 2 óráért akár 5000 Ft-ot is kérhetsz szerintem, de függ a megbízó lehetőségeitől is.

2022. márc. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Alkalmazottként 1100-1800
2022. márc. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

szomszédhoz 1500 ft/ óráért jön, hetente egyszer, gyorsan végez, de nem nagytakarítás.

Úgy, hogy tisztítószert, porszívót és mindent biztosít számára.

Csongrád megyében.

2022. márc. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Budán 2,5-3 ezer Ft/óra (de profi).
2022. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Milyen takarítás? Magánház vagy iroda, üzem, szálloda, stb. ??
2022. márc. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

A jó és sikeres takarító első két ismérve: 1- nem mond árat látatlanban, 2- nem órabérben, vagy négyzetméter árban dolgozik.

Gondolj bele: van két egyforma 100 nm-es ház. Az egyikben laknak 5-en, 2 felnőtt 3 gyerek. Kacatok, játékok, dísztárgyak mindenhol. A másikban lakik egy pár, minimalista stílusú házban, szinte csak aludni járnak haza. Ugyanannyit kérsz mind a kettőért? Ha igen, akkor a gyermektelen házban irreálisan sokat kérsz, amire előbb-utóbb rájönnek, vagy pedig a másik kupis-kacatos házban túl keveset kérsz.

Mindig el kell menni először felmérni a terepet és megegyezni egy árban. Az ingatlan típusa sem mindegy: lakóház, csarnok, üzemi terület, iroda…

Én egy 100 nm-es házban, ahol ketten laknak, nincs tele kacattal, dísztárgyakkal 10 ezer forintot kérek. Ahol többet kell pakolni, vagyis több tárgyat kell elmozditani, ott többet.

Takarító céget vezetek, ha van kérdésed szívesen segítek! :)

2022. márc. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hozzám heti egyszer jön 5000/alkalom, kb 4 órát dolgozik megállás nélkül, nagyon gyors, ügyes :)

(portörlés, felmosás, csempéket csapokat tisztítása, kb mindent.

3 havonta ablakot pucol a +5000 a takarításon felül. De erre is rámegy vagy 4 órája. tisztítószereket én veszem

2022. márc. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Utolsó hol laksz?

Engem is érdekelne, akár többet is fizetek ha kell, csak találjak olyan takarítót..

2022. márc. 18. 14:21
 9/15 A kérdező kommentje:

6 os

Hulyesseg amit írsz, nem értek veled egyet.

Mert attól hogy egy-egy háznál több munka van, attól még lehet tudni egy órabérért, max nem 2ora alatt takarít ki hanen 3-4ora alatt egy ugyanakkora lakást.

De akkor is az órabér az Standard, nyilván van ahol többet máshol kevesebbet kell csinálni, de akkor ott több lesz vagy kevesebb lesz az óra szám.

2022. márc. 18. 14:45
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, te takarítót keresel, akkor honnan tudod, hogy mi a standerd? Elmegyek hozzàd, kérek óránként 2 ezer forintot és a négy órás munkáz elnyújtom 6 óràba. Mit szólsz?
2022. márc. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!