Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A rozsdamentes edényem alját...

A rozsdamentes edényem alját leégettem pattogatott kukoricával (majdnem az egész edény alja fekete). Mivel tudnám újra csillogóvá tenni?

Figyelt kérdés

Nem vitte le: mosogatószer,súrolószer

A fém súroló vmennyit levitt belőle nagy nehezen, de nem használnám inkább.


2022. márc. 31. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem öntöttvas serpenyőnél be szokott válni, hogy még forrón öntök bele vizet, akkor elég jól fellazítja ami ráégett.
2022. márc. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Pattogtatásnál az edényt folyamatosan rázni ( előre-hátra ) kell, akkor nem lesz ilyen. És minél melegebb, annàl gyorsabban kell rángatni. És akkor nem ég oda.
2022. márc. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
utolsónak: Tudom!!!!! Elcsesztem!!!! Elismerem!! DE megoldást várnék!! Nem kioktatást!
2022. márc. 31. 20:39
 4/9 A kérdező kommentje:
Első: erről már lecsúsztam 2napja. Viszont ha felmelegítem az edényt, öntök rá forró vizet működhet? (nekem indukciós roszdamentes lábasom van nem öntöttvas)
2022. márc. 31. 20:44
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 Kárt nem teszel vele, meg utána hagyd is benne a vizet had ázzon.
2022. márc. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hideg zsiroldóval fújd be és hagyd állni. Én a Well done márkát használom.
2022. márc. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2# vagyok, asszem nem szeded ki azt simán, nem oldja fel semmi. Ki kell csiszolni belőle, mondjuk csiszolóvászonnal. Aztán vizesen, mindig finomabbal polírozni.
2022. ápr. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A rászenesedett szerves anyag maradványától kell előbb megszabadulni. Ez az áztatás és mechanikus vakarás kombinációját jelenti. Végül a szappanos párnának nevezett szappanos acélgyapot súrolóval és kézi erővel lehet közelíteni a célt.
2022. ápr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én hidegen öntenék vizet bele, és utána tenném fel melegíteni. Sőt forralnám vagy 10 percig benne a vizet, hátha lazul egy kicsit. De a szenet (kokszot) amit csináltál, nem oldja fel semmilyen vegyi-anyag. Azt onnan le kell csiszolni, súrolni mechanikai módszerekkel.
2022. ápr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!