Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Járólap takarítása mivel?

Járólap takarítása mivel?

Figyelt kérdés

Sajnos rossz járólapot vettünk. Miután lerakták, észrevettem hogy minden porszem meglátszik rajta. :( Matt fekete, érdes felületű. Valami ötlet, hogyan lehetne megoldani, hogy ne kelljen minden nap kétszer felmosni? Speciális tisztítószer, vagy valamilyen bevonat, ami megóvja?

Felszedetni nem akarjuk, se pénz se idő nincs most rá.



2022. ápr. 1. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Robotporszívó.
2022. ápr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kültéri járólap esetleg? Próbáld meg a jó oldalát nézni, nem fog csúszni.

Ha nem akarsz annyiszor felmosni, akkor tegyél rá egy szőnyeget.

2022. ápr. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De, kültéri, fürdőszobába vettük. Kifejezetten csúszásmenteset akartam, mert volt egy-két elcsúszásom korábban. De erre nem gondoltam, hogy ennyire mocskosnak fog kinézni.
2022. ápr. 1. 11:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a Penny saját márkás általános tisztítóját használom, nekünk bevált. Mivel kutyánk van, aki bejár a járólapos nappali-konyha-étkező lakrészbe, így naponta seprem (gumipartvissal), és felmosom.
2022. ápr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha csak a por a gond, akkor porszívó - akár robot.

Vagy seperj össze, gyorsabb mint a felmosás.

2022. ápr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A robot porszívó jó lenne amúgy, de összesen 5 négyzetméter a fürdőszoba.

A seprű pedig nem szedi fel igazán. Inkább úgy fogalmaznék, hogy felmosás után egy világos réteg marad a felületen. Ha kézzel megdörzsölöm, akkor besötétedik egy picit. Ha papucsban rálépünk, azonnal meglátszik a nyoma.

Akkor szép igazán, amikor felmosás után még nedves.

2022. ápr. 2. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!