Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van otthon valakinek gőztisztí...

Van otthon valakinek gőztisztítója, gőzborotvája?

Figyelt kérdés
Érdemes venni, ha igen, akkor Saját milyet? Ha nem, akkor miért nem?Saját tapasztalatok érdekelnek.

2017. jún. 18. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Az anyósoméknak van egy kärcher de szerintem felesleges. Nagyon ritkán használjuk és nem is annyira hatékony.
2017. jún. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%

Én tönkretettem vele az ülőgarnitúrát és utána elgondolkoztam.

Egy kórház fertőző osztályán megértem a jogosultságát, egyébként nem.

Egy normálisan karbantartott, átlagos háztartásba, mi a fenének gőzborotva?

2017. jún. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egy gagyi féle gőzfelmosóm van amit 7 éve használok és nagyon szeretek. Van egy kézi karchel gőztisztítóm amivel a tűzhelynél a csempéről szedem le az olajat/zsírt, a kis tartály miatt csak ilyen kis felületeknél nem bosszantó a használata,de felesleges volt megvennem.
2017. jún. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a Lidl-be vettem kb 2 éve. Én leginkább fürdőszobába és a wc tisztítására használom. Azokra a helyekre ahova semmivel nem férek be és már látványos a dzsuva lerakódás akkor gőzzel kiszoktam vele csapatni, meg egyszer az autóm szőnyegeit is azzal csapattam le, bár a kis tartálya miatt egy szőnyegre volt csak elég egy töltés tehát így nem igen van értelme. Meg a padlásunkon lévő nagyon elhanyagolt, elkoszolódott ablakon csináltam ezzel előmosást a dzsuva nagy részét leszedte, de utána át kellett mossam ablaktisztítós vízzel de jóval egyszerűbb volt legalább.

Van a fürdőszobánkba ilyen kilépő rács féle annak a bordázataiba meg a kis résekbe nagyon beivódik a dzsuva annak tisztítására még jó ez a gőzölés, de mióta megvan a magasnyomású mosóm azzal jóval haladósabb a munka ilyen téren.

Az ilyen gőztisztítók háztartásba nem sok mindenre használhatóak, ha nem hanyagoljuk el a takarítást főleg konyhába, fürdőszobába akkor felesleges.

2017. jún. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!