Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szemetest konyhaszekrénybe?

Szemetest konyhaszekrénybe?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Mennyire jó dolog szemetest konyhaszekrénybe rakni?

Kisfiam folyton kiboritja ezért gondoltam berakom a szekrènybe,de csak oda tudnám ahol edènyeket is tárolok..jo ötlet? Vagy a bacik miatt nem olyan jó?


2022. ápr. 18. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Semennyire. Súlyosan fertőző. Ott tartod a tiszta edényeket.

Tartsd a kamrában, vagy végső esetben a wc-ben.

2022. ápr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Tipikusan a mosogató alatti konyhaszekrényben szokták tartani, na de a tiszta edények mellé semmiképp ne rakd.
2022. ápr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Nekem konyhaszekréynben van, a mosogató alatt. De ott nincsenek edények, csak a szemetes meg tisztítószerek. Tiszta edények mellé biztosan nem tenném.
2022. ápr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a mosogató alatti konyhaszekrényben van. De az külön van választva attól a résztől, ahol az edényeket tároljuk. A szemetes mellett még vegyszerek (mosogatószer, sütőtisztító, mosoatógép-tabletta) van a mosogató alatt. De ez így volt a szüpeimnél és az anyósoméknál is. El se tudom képzelni a szemetest a tiszta edények mellett.
2022. ápr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Mosogató alá valahogy nem tudnád betenni?

Az Ikeának voltak régebben olyan szemetesei, amiket a mosogató ajtajának a belső oldalára lehetett felszerelni. Próbálj meg ilyesmit keresni.

De edények mellé tényleg semmiképp ne tedd.

2022. ápr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%

Van ilyen most is, annyi, hogy el is adják, nem az Ikea találmánya.

[link]

2022. ápr. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Csak mosogató alá!...vagy értesd meg a gyerekkel, hogy mit jelent a fogalom, hogy "nem szabad"!
2022. ápr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb panelben így van. Annyi, hogy nem kell mellette edényt tárolni.
2022. máj. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hogy jutott eszedbe edények mellé tenni?

Azt hittem az lesz a kérdés aminek jelenleg próbálok utána járni, hogy mit lehet kezdeni a kukás szekrényben a szaggal? (Ha valaki tud tippet megköszönöm: illatos szemetes zsákot használok amivel eddig egész télen-tavasszal illatos is maradt az egész szemét, 2 naponta ürítem van hogy bírna 3-at is de már nem bírom a szagát, pedig Air Wick szagtalanító legfrissítőt is befújkálok utána pár percig jó + a csontokat még plusz zacsiba is teszem bekötve).

Kérdező attól olcsóbb fajta akaszthatós szekrénybe való kukát is kapsz mint amit 6-os linkelt bár az is jó!

Én még csak nem is a mosogató alatt tárolom a tisztítószerekkel, hanem egy külön szekrényben ahol csak az van meg a kis lapát kis seprű.

2022. máj. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és még 9-es irományomhoz hozzáteszem, hogy rendes fedeles pedálos kuka van oda beszerkesztve, tehát még azt sem lehet mondani hogy áramlik ki a szag egy nyitott fedelűn és rendszeresen el is mosom a szemetest.
2022. máj. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!