Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Véletlen a mosószer tartályába...

Véletlen a mosószer tartályába raktam az öblítőt, mit csináljak most?

Figyelt kérdés

Egyből lekapcsoltam és kihúztam a kis fiókot de már nem volt benne semmi, tehát már bekerült a mosógépbe... Öntsek ugyanabba a tartályba még mosószert és a rendeltetési helyére öblítőt?

El szabad így indítani a mosást?



2022. júl. 12. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

A mosószer nem lesz olyan hatékony. Ennyi.

Indítsd nyugodtan.

2022. júl. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, már megijedtem, hogy elrontottam a mosógépet😅
2022. júl. 12. 13:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Természetesen tegyél bele mosószert és öblítőt. :-)
2022. júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jajj!

De ebből kiderült az is, hogy a gépedben nem célszerű folyékony mosószert használni, mert egyből kifolyik. (vagy olvasd el a könyyvét hogyan kell átállítani folyékonyhoz) Vagy porral használod eleve?


De nem kell megijedni.

Ilyenkor szépen kipakolod a ruhákat és öntesz bele egy vödör vizet majd rányomod a szivattyúzást.


A "nem olyan hatékony" az kábé nulla hatékonyság. az öblítőszer a szokásos beöntésekkel semlegesíti a mosószert. Ha nem, akkor nem is öblítőszer, csak átverés.

2022. júl. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!