Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha most azt mondanák az...

Ha most azt mondanák az összes olyan dolgot ki kell dobnod a szemétbe amit az utóbbi 1 évben nem használtál akkor milyen dolgok landolnának a kukában?

Figyelt kérdés

2022. aug. 9. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden strandolós holmi, böröndök, ilyesmik, amik nyaraláshoz kellenek.
2022. aug. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Érdekes dolog ez.


Én lassan 1 éve vettem lakást, felújítás miatt bepakoltam a cégemhez raktárba/irodába a cuccaimat eldobozolva, a 90% a mai napig nem került be a lakásomba.

2022. aug. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szinte majdnem minden ami a garázsomban van. Barkácsgépek, két bicaj, a fél konyhafelszerelés, meg a fél ruhatáram.
2022. aug. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kerékpárok:

Steyer 40.-50.-es évekből

Minszk a 70.-es évekből

ismeretlen orosz 60.-70.-es évek

Csepel háború utáni évek de 50 előtt.


Simson S51 típusok + fél garázs vegyes motorkerékpár alkatrész.


Több banános doboznyi könyv.


Különböző építkezési, felújítási anyag, szerszám... (deszkák, padlók, alu lemezek táblába, reflektorok, armaturák...)

2022. aug. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csomó ruha, könyvek cd-k, a laptopom, a mosógép (vagy 2 éve elromlott), keksznyomó vagy mi az, bögrék, vagy 100db pohár, nyársbot, kürtőskalács forma, új edénykészlet, úszógumi. Más nincs szerintem.
2022. aug. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!