Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik a legillatosabb mosósze...

Melyik a legillatosabb mosószer/mosópor/öblítő?

Figyelt kérdés
Ami száradás után is olyan intenzív illatú, hogy méterekről érezni..

2022. aug. 24. 16:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%

Na pont ezeket kerüld! Ne egy sétáló mosóporreklám akarj lenni.

Nagyon proli dolog.

2022. aug. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%
Elsőnek a stílusától elhatárolódom, de a lényeget tekintve igaza van. Taszító az, ha valaki ennyire illatozik, és ilyen szempontból mindegy, hogy parfümtől vagy textilöblítőtől-e. Gondolj bele, te sem örülnél, ha a tömegközlekedésen melléd ülne valaki, akinek olyan erős az illata, hogy egy perc után megfájdul tőle a fejed.
2022. aug. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
34%

2: muszáj időnként erősebben fogalmazni, mert nem értik....


Rajta van a tusfürdő, a testápoló, a dezodor, a hajbalzsam, a parfüm illata, és még esetleg egyéb is... Ez egy illatbomba együtt már eleve.... Miért kéne még a ruhájának is kilométerre szaglania...? Nem értem....


Allergizál ennyi szag.

2022. aug. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem kioktatást kértem hanem tapasztalatot, ha nem tudsz ilyet minek szólsz hozzá?

Nem arra gondoltam hogy fulladjanak meg mellettem.. mellesleg nem buszozom soha..

De a legtöbb mosószernek semmi maradandó illata!

Ha te szeretsz büdös lenni hajrá, nem szivesen ülnék melléd soha! :D

Mellesleg ha ennyire unatkozol menj dolgozni :) csak egy tipp :))

2022. aug. 24. 19:34
 5/18 anonim ***** válasza:
73%

Tomi 3in1 mosókapszula arany vagy kék Lenor öblítő

Csak ezt használom

2022. aug. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
25%
4: de nem érted, hogy TE leszel büdös ha ennyi illat rajtad lesz?
2022. aug. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
5%
Dolgozom, kiscsillag, képzeld el. És a munkahelyen is utálom, amikor szagról meg lehet állapítani, hogy megérkezett valaki. Ott is bunkóság a többi emberrel szemben. Még akkor is, ha önmagában véve kellemes lenne az adott illat. De mindegy, látom, nem akarod érteni.
2022. aug. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm 5ös végre egy emberi lény :)


6os ez nem büdös, illatnak nevezik gondolom nem ismered ezt a fogalmat, egyébként mit zavar téged más élete?!

Foglalkozz magaddal, keserű az életed?! Jaj :)


7es akkor vegyél fel gázállarcot, vagy dugd be az orrod. Én szeretek igényes és illatos lenni, foglalkozz az életeddel inkább, az értékrendedet eléggé helyre kellene tenni! Undok egy ember vagy, nem is fognak így szeretni sehol az életben :)

2022. aug. 24. 20:10
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Alapvetően nem szoktam az ilyen emberek szintjére lesüllyedni, mint amilyen a kérdezőé, de most kivételt teszek.

A valóban igényes emberek a méterekről érződő öblítő felhődet igénytelennek fogják tartani. Egy valóban igényes ember nem illatozik, mert tudja mondjuk egy irodai etikettet, ahol ez abszolút tolakodó, mikor bemész egy helységbe, és tudják, hogy ott vagy, mert Coccolino illat van.

Hidd el, egy finom parfümtől sokkal igényesebb hatást fogsz kelteni!

2022. aug. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%

Most komolyan egy ártalmatlan kérdésre nem tudtok normálisan válaszolni? Ennyire nem unatkozhattok...

Ha még nem tetszik a kérdés gorgess tovább

2022. aug. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!