Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan letezik valaki mosogato...

Hogyan letezik valaki mosogatogep nelkul?

Figyelt kérdés

Annyira undorító a mosogatàs szerintem.


Nem elég meleg vízben ossze vissza kenegeted a csaladod,rokonok,ismerosok nyalat.

Arrol mar nem is beszelve hogy rohadt sok idot elvesz es még nem is higiénikus.


2022. okt. 22. 09:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
27%

...és a kutyád nyála az nem zavar??

[link]

2022. okt. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs, mert nem fér be sajnos sehová. Rohadt sok időt elvesz a mosogatás, nem higiénikus. Nekem nem undorító a családom nyála, rokonokat meg ismerősöket se hívok. Egy ideje annyit segítettem magamon, hogy tálban mosogatok, utána tálban öblögetek, esetleg, ha nagyon habos valami, akkor előtte folyó vízben leöblítem nagyjából.
2022. okt. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
71%
30 éve van mosogatógépem. Mostanában már alig használom, nem is nagyon hiányzik. Ha vendégek jönnek és sok a mosogatni való, vagy nem vagyok jól, akkor segítség és jó, ha van, amúgy meg elvagyok nélküle.
2022. okt. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
Najó én kimondom nagyon nehezen lennék meg nélküle. Kb 2 éve van előtte kézzel mosogattam. Előbb kellett volna venni! Undoritónak nem tartom a kézzel mosogatást de az időmet ennél csak jobban tudom eltölteni. Kevesebb viz picivel több áram sokkal több szabadidő és szebben csinálja mint én
2022. okt. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem undorodom a mosogatástól. Az hogy nem a legkedveltebb házimunka számomra amit el tudok képzelni az biztos. Évekig mosogattam és mindig pici konyhám volt. Viszont mikor házat vettünk akkor a nagy konyhába már tudtam venni egy gépet. Azóta is nagyon szeretem, baba mellett nagyon hasznos. Viszont megcsinálnám kézzel is ha nem tudtam volna venni.
2022. nov. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!