Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen illatú nálatok a ruha...

Milyen illatú nálatok a ruha közvetlenül a mosógépből kiszedve?

Figyelt kérdés

Eddig nem szagolgattam de mióta sok posztot látok, hogy rossz illatú sokaknál a ruha a gépből kivéve én is rászoktam és csomószor valóban fura szagú nálunk is. A mosógép makulátlan és max 2 éves, gyakran van 60 fokos mosás, mosógéptisztítás, fertőtlenítős öblítő is van használva.

A bugyik időnként izzadság szagúak (erre emlékeztet), néhány ruhadarabon komolyan mondom gcire hasonlító posványt érzek de kizárólag ha az orromba dugva mélyen szagolom meg. Ez inkább persze csak a 30 fokos mosásnál van. Mi a kutyafüle okozza ezt? kapszulával és sansin öblítővel mosok illetve sanytollal. 2 órás programon is ez van.



2022. okt. 29. 22:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Hmm hát én is sajnos arra gyanakszom, hogy nem jó a persil mosókapszula, legközelebb kettőt teszek be. Az ajtó MINDIG nyitva van erre szigorúan figyelek. Használok vízlágyítót is egyébként.

Amikor 60 fokon mosok ágyneműt na az nem szokott fura szagú lenni.

2022. okt. 30. 14:26
 12/12 anonim ***** válasza:

A világos és 60fokos mosásos fehérneműk, törölközők jó illatúak. Viszont a sötét ruhák nem. Száradás után igen, de még vizesen nem.

Kapszulával mosok, 2 órás programon, 20 éves mosógéppel.

2022. nov. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!