Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A szavo penész elleni spray...

A szavo penész elleni spray hagy foltot a falon ha le van fujva vele a penész?

Figyelt kérdés
2022. nov. 4. 22:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Én használtam régen tapétán is, tavaly falon, nem hagyott nyomot. Esetleg egy kisebb, butor mögötti felületen próbáld ki először. Úgy megnyugtat :) De nálunk eddig nem tett kart :) Viszont szellőztetni kell miután hasznalod, nagyon erős cucc, nem jó be lélegezni :)))
2022. nov. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Salx Narval ***** válasza:
Minden maró és fehérítő hatású szernél célszerű egy próbát végezni mielőtt használnád. Én egy leázás utáni újrafestés költségeit takarítottam meg a SZAVO-nak köszönhetően, azóta mindig tartok belőle és sokszor segített már számos más területen is. Egyes festékek színeit kifakíthatja, átszínezheti. A gyártó nagyon jól eltalálta a lúgok arányát ebben a termékben, kíméletes de hatékony és univerzális szer.
2022. nov. 5. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Maga a szer nem szokott, én még nem láttam legalábbis.

Viszont ha vastagon penészes, akkor a színe nem tűnik el teljesen, hanem szétmosódik a felületen, és az utána is meglátszódik. Ezért kell ilyen esetben száraz ronggyal vagy valamivel letörölni a nagyját, és utána fújni. (De erős penész esetén ilyenkor is megmaradhat egy gyenge sötétebb folt folt.)

2022. nov. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én többször használtam már és nem hagyott
2022. nov. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Fehér falon nem hagy nyomot de ha már a festékrétegek között is penészes a fal azt nem fogja kiszedni.
2022. nov. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nálam fehér a fal,nyomot végülis nem hagyott,csak látszik ahol lefolyt,ott olyan,mint ha egy vizes csík lenne.
2022. nov. 5. 23:08
 7/12 Salx Narval ***** válasza:
100%
Nem szabad egyszerre annyit spriccelni, hogy lecsorogjon. Ha látod, hogy folyik akkor egy puha ronggyal, v szivaccsal terítsd el a falon a szert különben tényleg csíkot hagy, pláne ha nincs portalanítva a fal. Menj rá még egyszer, a csíkokra is és csináld úgy ahogy írtam kicsit fehérebb marad a folt helye de idővel összeérik. Elsőre én is így jártam.:D
2022. nov. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Salx Narval ***** válasza:
100%
Kisebb foltoknál ne is spriccelj, csak nedvesítsd be vele a rongyot és azzal töröld át finoman az érintett részt, természetesen itt is előzőleg keféld le a falat.
2022. nov. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi mindenkinek,legközelebb így már tudom hogyan álljak neki 😀
2022. nov. 6. 09:11
 10/12 A kérdező kommentje:
7 es. Akkor azokat a lefolyasokat el lehet tüntetni festés nélkül?
2022. nov. 6. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!