Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Penész elleni szer ami megelőz...

Penész elleni szer ami megelőzésre szolgál?

Figyelt kérdés
Olyan penész elleni sprayt/szert keresek, amivel a penész eltávolítása után (Mellerud penészölő) le lehet fújni a felületeket (fal, ablak széle, sarkok a szobában) hogy lassabban vagy ne alakuljon ki penész. Tehát megelőzésre szolgál/késleltetésre, nem pedig a meglévő penész eltávolítására. Ismertek ilyet? Köszönöm a segítséget
2020. febr. 3. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne.

Az általam eddig ismert módszer a sok szellőztetés. A mostani agyonszigetelt házaknál ezt többször kell.

2020. febr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt tapasztaltam, hogy a Savo egy ideig távol is tartja, nem csak eltávolítja.

Ahol sok a pára, ott egyébként érdemes páramentesítő készüléket is üzemeltetni.

2020. febr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos már mindennel próbálkoztam, folyamatos harcot folytatok a sarkokban megjelenő fekete penészfoltok ellen. Próbáltam állandóan szellőztetni, eleinte vettem minden szobába kettő ilyen műanyag dobozkát, amibe párnácskát vagy korongot kell cserélni és gyűjti a dobozka aljába a vizet, még az ablakok alját is átfurattuk és szereltettünk szellőző nyílást ahol folyamatosan süvít be a levegő és végül vettem drága páraelszívó gépet ami egész nap megy és nap végére több liter vizet gyűjt a tartályába de sajnos semmi sem használt.
2020. febr. 3. 09:53
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Csak a páramentesítő készülék és a szárítógép hoz érdemben eredményt. Minden más módszer csak átmeneti.
2020. febr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, csak azt, hogy a Savo NEM segít ezen - jól működik, ha le kell pucolni, de semmivel se késlelteti a visszanövését.
2020. febr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2020. febr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A domestos higiénés spray is azt írja hogy jó penészre is.
2020. febr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!