Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Beépített villanysütő belső...

Beépített villanysütő belső részét mivel tisztítjátok?

Figyelt kérdés
2022. nov. 23. 11:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Konyhai tisztítószer + mosogatószer
2022. nov. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Hideg zsiroldó.
2022. nov. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Minden használat után, mikor kifolyik valami kitöröm mosogatószeres szivaccsal. Soha hagyom rászáradni, ráégni. Így nem kell sikálni, meg tele fújni mérgező vegyszerrel.
2022. nov. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Mert a mosogatoszer mi? Ember altal fogyaszthato, nem mergezo vegyszer? :D
2022. nov. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

#4: ezzel a szinttel nem vitatkozom!

Fújkáld tele méreggel, ha azt szeretnéd.

Utána pedig a benne elkészített ételhez jó étvágyat kívánok!

2022. nov. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tudod ugye, hogy a zsiroldot is nem csak kitorolni kell, hanem alaposan ki kell belole mosni? Es amugy a mosogatoszert is erdemes tiszta vizzel leobliteni :)


Neked is jo etvagyat!


Amugy nem irtam, en hogy csinalom, csak viccesnek tartottam, ahogy ugyanugy te is mereggel takaritasz, ha azt vesszuk. De en is igy szoktam, minden sutes utan attorlom sima mosogatoszerrel. Es aztan vizzel ugye.

2022. nov. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Mit gondoltál, hogy csak bekenem mosogatószerrel és úgy hagyom? Ezek szerint te biztosan így szoktad, vagy másba már nem tudtál belekötni, hogy tiéd legyen az utolsó szó?
2022. nov. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
A zsíroldó mosószerben nemcsak szóda van, hanem nátronlúg is; az esetleges zsírfröccsenésektől és a füstkondenzátumtól ráégett kátrány ("gudron") mással nem távolítható el.
2022. nov. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7-es, kicsit lazulj le, hat nem lehet igy elni! Kellemetlen ember lehetsz. En csak viccesen megjegyeztem valamit, aztan te mar tamadsz. Arra persze, hogy valaszoltam, ugy, ahogy, mert azert azt csak nem turom, hogy masok ugy beszeljenek velem, mint akit a kutya szajabol rangattak ki.


Nyugi, nincsen semmi baj. Szep az elet. Nem kell masnak nekimenni feltetlenul 🙂

2022. nov. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 luldwig válasza:
0%
Na ez is kezd facebookosodni jó magyar mentalitás egymást basztatjátok.....mire jó ez???
2022. nov. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!