Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Valami nagyon patent háziasszo...

Valami nagyon patent háziasszony leírná nekem hogy kell ablakot pucolni, meg kabinos zuhanykabint takarítani? Nekem épített van ezért nem tudom.

Figyelt kérdés
Illetve csempét, polcot törülni.

2022. nov. 29. 23:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, illetve hogy ilyen segítőkész mindenki. 7-es tudom hogy nem atomfizika, takarítok itthon, de elég lassan, illetve ablakot sem tudok normálisan pucolni, de nem vagyok egy koszos nő, fiatal lány vagyok 18 éves, és jövőre megyek ki külföldre szobalánynak, és ezért írtam ki a kérdést.
2022. nov. 30. 15:35
 12/14 NTBS ***** válasza:
56%
Veszel tisztító szereket és megcsinálod. Egy férfi.
2022. nov. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
58%
#12: elárulnád, hogy mi a fészkes fenének kell ilyen kommentet hagyni? Te úgy születtél, hogy mindent tudtál? Annyira, de annyira szánalmasak az ilyen emberek, akik egy ártatlan kérdés alá ilyet tudnak írni!
2022. nov. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Amúgy igen igazad van 12-es, illetve nagyon sok ilyen van ezen az oldalon, sokan itt élik ki magukat.
2022. nov. 30. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!