Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy lehet olyan pihenőszéket...

Hogy lehet olyan pihenőszéket megtisztítani aminek a huzata nem leszedhető és ami a popsit tartja funér lemez? (Víz ezért kizárt)

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ami nem jön le közönséges söprűvel, kefével, azt csak vizet is tartalmazó tisztítószerrel tudod tisztítani. Csökkentheted a víz mennyiségét, de ezenkívül csak egyetlen út van. Az, hogy nem tisztítod.
2010. okt. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan van, és simán beleállítom a kádba, és zuhannyal, és körömkefével átdörzsölöm!Kutya baja a furnérnak!Már több mint 5 éve magvan a szék, 43 gyerkőc használta eddig, most a pici fiam nyüstöli, de semmi baja!A funért nem tudod kivenni?Álltalában kivehető szokott lenni!
2010. okt. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem 43, csak 4 gyerek
2010. okt. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom kivenni:(A huzatot,max egybe le tudom csavarozni a vázról,de azzal ugyanott vagyok!Náyron ugye beleizzadt a fiam,meg abba szokott enni,még nem ült stabilan,most meg el szeretném adni,de előtte meg akarom tisztítani
2010. okt. 3. 18:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Porszívőzd ki jól, és tisztaecettel keféld át. Minden foltot kivesz,és majdnem olyan lesz,mint újkorában.
2010. okt. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!