Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A vasalós gyöngyöt hogy kell...

A vasalós gyöngyöt hogy kell ,,normàlisan" összevasalni?

Figyelt kérdés
Èletemben először csinàltam, ès először nem olvadtak a gyöngyök, utàna a forma is kilapult. Hogyan kellett volna csinàlnom? Szàraz vasalòm van.
2023. márc. 17. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Én gyerekként csináltam ilyet, de annyi volt, hogy beleraktam a formába, rá sütőpapírt, és addig melegítettem sima, száraz vasalóval, amíg meg nem olvadt. Időnként ellenőríztem. Esetleg a sütőpapír lehet különbség? Vagy lehet, hogy túlmelegedett és próbáld többször kevesebbet melegíteni és időnként ellenőrízni?
2023. márc. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam, hogy használtam sütőpapírt. Azt, ami a gyöngyös csomagban volt. Nem sikerült lefejteni teljesen a kèsz műről.

Lehet, hogy az volt a gond, hogy rà is nyomtam a vasalót? Elèg lett volna simàn, mozgatàs ès nyomàs nèlkül rajta hagyni?

2023. márc. 17. 16:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sima sutopapirt rakok ra, igy a forro vasalot rajta hagyom picit es kesz is. De mostanaban vettem tobbszor pepcoban ilyen gyongyot de vizet kell ra spriccelni. Nekem ez jobban tetszik, kevesebb macera van vele
2023. márc. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell rányomni, én legalábbis nem nyomtam, úgy is meg kéne olvadnia. Én is sima sütőpapírt használtam, de biztos nem az a probléma.
2023. márc. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Túl forró volt a vasaló.Kis ideig tartsd oda és ellenőrizd közben.
2023. márc. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Most jòl sikerült. 2-es fokozatra àllìtottam a vasalòt 3-as helyett, ès nem nyomtam rà, csak ràtettem.
2023. márc. 30. 12:28
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ügyi vagy, örülök, hogy sikerült. :)
2023. márc. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!