Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Az normális, hogy a kevésbé...

Az normális, hogy a kevésbé piszkos, makacs edényeket kiáztatásos alapon mosogatom?

Figyelt kérdés

Tehát berakom őket a mosdókagylóba, ráengedem a meleg csapvizet, majd a következő körnél már mosogatószerrel, majd megint sima víz, majd legvégül mosogatószeres víz. 5-6 perc/áztatás.


Nekem tiszták így és jobban megy a mosogatás.



2023. ápr. 14. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

"Nekem tiszták így és jobban megy a mosogatás."


Ha neked így jobb, akkor hajrá!


Én nem szeretem a pazarlást, meg szeretek túlesni a dolgokon, így amit nem kell áztatni, azt fölöslegesen nem áztatom. Frissen elmosva a kaja sincs rászáradva, minek ez az attrakció?

De ahogy gondolod!

2023. ápr. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Ja és én nem a mosdókagylóban mosogatok.
2023. ápr. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, én sem! Rossz kulcsszó!
2023. ápr. 14. 16:04
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem csak a kulcsszó rossz, a szövegbe is ezt írtad!

Mondjuk a sorrendet sem értem

- meleg víz

- mosogatószeres víz

- sima víz

- "...majd legvégül mosogatószeres víz."

Aztán ebben a nagy hajcihőben hol marad az öblítés a végén tiszta vízzel?


Remélem nem tényleg így csinálod, hogy utána a habos tányérról esztek

Valahogy nem sikerül neked ez a kérdés, pedig nagyon higiénikusnak akarsz látszani!:D

2023. ápr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Látom a mosogatás az nem megy, de a lepontozásra azért rááll a kezed!:D
2023. ápr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Aszondod?

2023. ápr. 14. 18:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, úgy mosogatsz ahogy szeretnéd.

Azonban tényleg kérdéses, hogy minek áztatod azt amit nem kell áztatni.

Én is úgy mosogatok - még ha mosogatógépbe teszem is a cuccokat utána - hogy a pohárba amiben van valami lerakódás engedek kis vizet amíg a többivel foglalkozom, hogy fellazuljon. Ahogy az evőeszközöket is vízbe áztatom, a tányérokra is engedek kevés vizet, mert könnyebben letisztíthatóak ha már kicsit megáztak. A mosogatógép is könnyebben boldogul vele meg én is ha kézzel mosogatok - de ezt nem nevezem rendes áztatásnak. Vannak olyan edények amiket hosszú ideig kell áztatni, ez az ami valójában az áztatást jelenti.

De ahogy már írták mindegy mit csinálsz, a vége az tiszta víz legyen! Akár folyó vízzel mosogatsz, akár álló vízben. Ha már elmostad mosogatószerrel utána felesleges újra elmosni.

2023. ápr. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
en evtizedek ota mosogatogeppel mosogatok, azon kivul hogy ha van etelmaradek az edenyben vagy tanyeron kitorlom egy papirtorlovel a szemetbe semmit se csinalok berakom es a megfelelo programmales tisztito tablettaval elmossa a gep. nagyon szepek es mindig tisztak a holmik benne. Bosh om van most par eve eddig ez a legjobb gepem.
2023. ápr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!