Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Normális ha a felmosórongynak...

Normális ha a felmosórongynak kicsit rosszabb szaga van? Mivel lehet ilyenkor szagtalanná tenni? Illetve mivel érdemes mosni a parkettát?

Figyelt kérdés
Elvileg nem baj ha ugyanaz a felmosó van minden helységben használva
2023. máj. 16. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én időnként beáztatom egy vödör hipós vízbe, az kifertőtleníti. Parkettát felmosás után végigtörlöm egy száraz ronggyal is.
2023. máj. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Parkettára én ezt a lapos felmosót használom mikroszálas feltéttel. Vileda utánzat. A kicsavaró vödröt nem vettem meg hozzá. Kézzel beáztatom, kicsavarom. Félúton kimosom a mosdóba. Sima vízzel is hatékony és gyors.
2023. máj. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy 1-es írja, hipós vízzel mosd át majd öblítsd ki! Azért lett rosszabb szaga, mert nem tudott megszáradni és bedohosodott. Ez nem jó mert ott hagyja ezt a szagot mindenhol, érdemes megszabadulni a szagtól felmosás előtt.

Parkettát bármivel áttörölhetsz, csak ne legyen túl vizes, inkább csak nedves. A fának nem jó a víz ha eláztatja.

2023. máj. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Használat után öblítsd ki tiszta vízben, csavard ki jól, és úgy tedd el, hogy szellőzni tudjon, ne csak beledobd a vödörbe.
2023. máj. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!