Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szerintetek gáz, hogy kaptam...

Szerintetek gáz, hogy kaptam egy jó konyharuhát, de elhasználtam a wc kitisztítására/fertőtlenítésére új lakásban és ki kellett dobni?

Figyelt kérdés
2023. máj. 18. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hülye ötlet volt, de most már mindegy. Azért olyan hatalmas kár nem keletkezett. Legközelebb egy rongyot ajánlok erre a célra. Vagy egy ronda konyharuhát :-)
2023. máj. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak furdal a lelkiismeret, hogy kaptam valamit amit a konyhába használhatnék, viszont elkezdtem arra önteni a vegyszereket és ha már annyira tele volt úgyis mindenfélével, akkor kitakarítottam vele a wc-t és kidobtam... mindegy mostmár :D
2023. máj. 18. 23:18
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Összegezzük: lusta voltál gondolkodni, hogy a konyharuha mire való. Lusta voltál szerezni egy rongyot ami takarításra való, majd megfejelted butasággal és a vécé takarításához használtad, újabbal, hogy kidobtad ahelyett hogy kimostad volna, majd ráébredtél mit csináltál és most furdal a dolog.

Javaslom legközelebb előbb gondolkodj, utána akkor kevésbé lesz ilyen érzésed.

Ez csak egy konyharuha. Nem nagy kár. Nagyobb kár, hogy nem gondolkodtál miközben másra használtad mint amire való és eszedbe se jutott kimosni, hanem kidobtad a kukába.

2023. máj. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na állj meg. Most ha kimosol egy olyan rongyot, ami tele volt vegyszerrel aztán amivel kitakarítod a lakás előző gazdájának wc csészéjét (ott az elérhetetlen részen is felül a két rész között) és tiszta ganaj lesz a konyharuha, neked lenne kedved még utána kimosni? attól hogy kimosod az már nem ugyanaz. rossz konyharuha meg nem volt.
2023. máj. 18. 23:59
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

#4 Igen, ezt jelenti, hogy kimosod - kiszeded belőle azokat a szennyeződéseket amiket korábban beletettél. A kimosás része az is hogy kiöblíted és azt is kiszeded belőle amivel kimostad - azaz nem lesz benne vegyszer. A tiszta ruha szerinted mit jelent? Félig van kimosva?

Ha a ruhádat koszolod össze vagy ne adja Isten hozzáérsz vele a vécéhez akkor azt is kidobod ahelyett hogy betennéd a mosógépbe?

Nem gondoltál még arra, hogy a műtőkben sem használnak állandóan vadonatúj textileket, hanem kimossák belőle az összes vért, szennyet és fertőzést is?

Amúgy nem, én sem mosnék ki egy "tiszta ganaj" konyharuhát. veled ellentétben azonban vagy nem használnék rá egy tökéletesen jó konyharuhát - vagy nem írnék ki róla kérdést, hogy "Szerintetek gáz" amit csináltam.

De lehet nem voltam elég egyértelmű a válaszommal.

Igen, szerintem gáz. Nagyon gáz. Konyharuhával nem takarítasz az nem arra való, főleg nem dugod bele a vécébe.

Amúgy miért is volt "tiszta ganaj" a vécéd ha már itt tartunk? Most akkor beszéljünk arról mire is van a vécékefe nevezetű eszköz? Vagy hogy ha ilyen helyen kell mindenképpen mással törölgetned akkor miért nem használtad hozzá a kezed mellett levő tekercsről a vécépapírt?

2023. máj. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen
2023. máj. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Magában, hogy elhasználtál egy jó konyharuhát, az szerintem nem gáz. Nem nagyon foglalkozok a konyharuhákkal, nem sokért lehet újakat venni. Csak amiatt gáz, hogy ezt kaptad!
2023. máj. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!