Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit szeretsz jobban takarítani...

Mit szeretsz jobban takarítani, majdnem tiszta lakást, kicsit koszos, rendetlen lakást, vagy nagyon koszos, rendetlen lakást?

Figyelt kérdés
Mikor csinálod nagyobb kedvvel a munkát?

2023. máj. 19. 05:10
A kérdező szavazást indított:
Majdnem tiszta lakást
Kicsit koszos, rendetlen lakást, ahol azért látszik hogy mi van már meg, és mi van még hátra
Ha full rumli neg kupi van, mert úgy van igazán látszatja a munkámnak
23 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Utálok takarítani
2023. máj. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem szeretek takarítani. Semmit sem. Megcsinálom, mert muszáj, de csak annyit amennyit muszáj. A mosogatással nem volt gondom soha, de kevésbé érdekel ha rendetlenség vagy por van, mint hogy nekiálljak takarítani ha amúgy még "el lehet viselni".

A legjobb ha nincs rumli és nincs nagy kosz, akkor a legjobb megcsinálni a takarítást. Akkor gyors, egyszerű és azért látszata is van már.

2023. máj. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már látható a kosz
2023. máj. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Takarító vagyok: rendetlen lakást el sem vállalok, mert ott nem lehet rendesen takarítani. A koszos lakás nyilván látványosabban lesz tiszta, de otthon pl. szinten tartok mindent, így soha nincs kimondottan nagy takarítás.
2023. máj. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha kupi van, akkor nagyon nehezen fogok hozzá a takarításhoz. Rendben gond nélkül végigtörölgetek. De ha először pakolni kell, hogy hozzá férjek a törölendő felülethez, hát az akkor az nagyon húzódni szokott.
2023. máj. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mindent utálok takarítani.

Érdekes, hogy korábban több kedvem volt hozzá, mióta dolgozok, mellette levelezőn tanulok, hátam közepére nem kívánom a takarítás. Egy kis 1 szobás garzont sem vagyok képes rendben tartani, el sen tudom képzelni, hogy bírnék el egy nagyobb lakással, vagy ha még lenne ott más is, aki után takarítani kell... Csodálom, akinek van erre kapacitása. Ráadásul sziszifuszi munka, mert mire minden szép tiszta és rendezett lesz, kezdődik újra elölről az egész.

2023. máj. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!