Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kézi autómosóban ahol van...

Kézi autómosóban ahol van kárpittisztító berendezés ott kitakaríthatom a szőnyegem?

Figyelt kérdés

2023. jún. 5. 16:08
A kérdező szavazást indított:
Igen, semmi jogi következménye nincs
Nem, nagyon megbüntethetnek miatta
Egyéb, kommentben kifejtem
5 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Kitakaríthatod, de szerintem nem ideális, nem arra való. -> te járnál rosszul, mert nem lenne igazán tiszta a szőnyeg. Vannak szőnyegtisztítók, amik profi módon kitisztítják, és nem lesz foltos utána, meg mittudomén.

Én egy bazinagy ipari kárpittisztítót béreltem nemrég, rengeteg szutykot mosott ki a szőnyegből, pedig nem is tűnt olyan koszosnak, aztán később látom, hogy nem egyenletesen tisztítottam, és hogy vannak tisztafoltok, és most látom lelki szemeimmel, ha elvinném egy szőnyegtisztítóba, mennyi szutyok jönne még ki, és milyen szép lenne.

2023. jún. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!