Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A mosógép csatlakozhat a...

A mosógép csatlakozhat a kazánhoz?

Figyelt kérdés
Nyilván magának melegíti a vizet, de ha a kazán alatt van, akkor jöhet onnan is a vezeték?

2023. jún. 9. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
ha a kazánban állandó hálózati nyomás van, és erre van kötve a gép, valamint kizárt, hogy melegvizet kapjon,akkor rá lehet kötni..egy visszacsapó szelep nem ártana.
2023. jún. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Lehet eleve melegvizet is rákötni a mosógépre, de általában csak egy vezetéknek van helye, akkor hideg vizet nem tudsz rákötni és mindig a melegvízzel fog dolgozni, akkor is ha öblít vagy éppen neked lenne fontos, hogy ne legyen forró a víz a mosásnál.

Árulnak olyan mosógépet aminél a melegvizet is rá lehet kötni.

[link]

Én is gondoltam rá, mert napkollektorunk van és rengeteg a forró vizünk amikor süt a Nap. De egyszerűbb ha elindítom a mosóprogramot és miközben engedni kezdi bele a hideg vizet én a mosószer adagolón keresztül a csapról egy vékony gumicsövön át engedem a melegvizet mellé. Így bizonyosan csak a mosáshoz megy a melegvíz, csak a mosógép dobjába. Persze ez scak akkor működik, ha van hozzá türelmem.

2023. jún. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az extra gyors válaszokat! :)
2023. jún. 9. 23:58
 4/4 anonim ***** válasza:
46%

Nem jó megoldás.A mosógépek programozási ideje hideg vízhez van programozva .A mosógépben ahogy a víz hőfoka eléri a megadott hőfokot,onnan indul a mosási program.A betáplált meleg vízzel átvered a gép "agyát".

A ruhákat félig mosottan szeded ki.

2023. jún. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!