Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Candy Smart fölültöltős...

Ficcs555 kérdése:

Candy Smart fölültöltős mosógép rekeszei kifogtak rajtam. Eddig úgy tudtam, hogy az I-est az előmosáshoz használjuk, a II-est pedig a legtöbb esetben, a főmosáshoz úgymond. A könyvecskéje szerint viszont I-mosópor, II-mosófolyadék. Hol az igazság?

Figyelt kérdés

2023. aug. 16. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

"Eddig úgy tudtam, hogy az I-est az előmosáshoz használjuk, a II-est pedig a legtöbb esetben, a főmosáshoz úgymond" - én is így tudom.

Érdekes. De honnan tudná a géped, hogy port vagy folyadékot töltöttél-e be? Honnan tudja, melyik rekeszből kell bemosni a mosószert? Vagy minden mosásnál mindkét rekeszbe ereszti a vizet?

Megnézheted mondjuk úgy, hogy mindkét rekeszbe teszel mosószert, és elindítasz egy előmosás nélküli programot. Miután a gép végzett a vízbeeresztéssel, belenézel az adagolóba, hogy az I-es rekeszben maradt-e mosószer. Inkább port tölts bele, mert ha olyan az adagoló, a folyékony magától is lefolyhat, de a por biztosan ottmarad, ha a gép nem abból a rekeszből "akar" mosószert használni.

Szerintem egyébként úgy lesz, ahogy gondoljuk, az I-es előmosás, csak a használati utasításban történt valami félrefordítás.

2023. aug. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Hol az igazság?"

A gépnek a könyvében! Olvasgasd elfele hogy mit is ír arról, hogy melyik rekesz mire való!

2023. aug. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves kettes, képzeld azon vagyok! :)

De ott kell legyen a baki, ezért is vagyok bizonytalan, mert egy másik táblázatban már, ahol feltünteti, hogy melyik programhoz kell előmosást végezni, ott kipipálja az I-es rekeszt, tehát hogy oda kell tenni a cuccot az előmosáshoz. Azelőtti oldalon pedig mint mosópor rekeszét titulálja.

2023. aug. 17. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!