Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Whirlpool felültöltős mosógép...

Whirlpool felültöltős mosógép AWE 6516 ,hogyan kell beállítani,hogy milyen magas fordulatszámon centrifugázzon?

Figyelt kérdés
Vagy egyszerűbben,hogyan kell mosás után sztornoznia programot ,hogy 2x centrifugázzon a mosógép?

2023. júl. 30. 10:48
 1/6 A kérdező kommentje:

: Ha nem tudom beállítania fordulatszámot.

Ugyanis

Memória megtartós eza mosógép.


Az is érdekelne ,hogyan kell előmosást csinálni, ha csak mosókapszulát használok?

Van erre gomb de azt mikir kell benyomni indítás előtt, után?


Ezekről nincs semmia használati utmutatóban.

2023. júl. 30. 10:51
 2/6 anonim ***** válasza:
Mosókapszulával nem tudsz előmosást csinálni. Minden más probléma megoldására ott a gép kézikönyve vagy a google.
2023. júl. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem értem a csetrifugálással kapcsolatos problémádat. Hasonló kezelőfelületű Whirlpool gépem van, és a fordulatszámot minden mosáshoz egyedileg lehet állítani programidítás előtt.

[link]


A programokba meg ennyire nem tudsz belenyúlni, külön csak centrifugálási lehetőség sincs. Mosás végén meg nekem ki is kapcsol egy idő után, vagy ha nullára tekerem a prograválasztót, és olyanról nem is hallottam, hogy memóriamegtartós. Ha menetközben meg megakarod állítani, akkor hosszan kell a bekapcsoló gombot nyomni.

Ugyan minden bekapcsoláskor a LED-soron a max fordualtszámot mutatja a centrifuga, de az alatta lévő gombbal oda állítom ahova akarom. Valamint ha előmosást szeretnél azt csak az "I" jelzésű rekeszbe töltött mosóporral tudod megtenni, se folyékony mosószerrel se kapszulával nem lehet előmosni, mivel azt egyből a ruhára teszed, és menetközben meg a gép nem áll le, hogy kérje a következő adag mosószert.

2023. júl. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha a fenti tanácsok után sem boldogulsz, akkor hívj ki egy szerelőt. Mondd meg neki a géped típusát, hogy tudja, ért-e hozzá.

Nem nagyon hiszem, hogy a használati útmutatóban ilyenekről nem lenne említés.

A vezérlőpanelon sincsenek ehhez tartozó jelek?

2023. júl. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3.válaszoló.

Hogyan tudom beállitani a fordulatszámot?

2023. júl. 30. 13:27
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 Mikor kiválasztottad a programot, de még nem idítottad el, akkor a spirál ikonos gombbal lehet változtatni a sebességet


"“Módosítható centrifugálás” gomb

• A centrifuga sebessége minden programnál

előre meghatározott.

• A gombot megnyomva állítson be másik

centrifugálási sebességet

Ha a “0” centrifugálási sebesség választotta, a

befejező centrifugálás törölve van, de az öblítés

kzbeni centrifugálások megmaradnak. Csak a

vízleeresztés történik meg.


De itt a használatija:


[link]

2023. júl. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!