Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan oldanátok meg a mosást...

Hogyan oldanátok meg a mosást ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Párommal most költöztünk össze, sok féle színű és anyagú ruháink vannak.

Szerintetek melyik jobb ötlet: rövid 30 perces programon színenként vagy egy nagy program színfogóval (bár megmondom őszintén nem igen hiszek ebben a színfogó kendőben)?

Irodában dolgozunk, kocsival közlekedünk, tehát nincsenek úgymond koszos ruháink.

Anyukám sajnos ebben nagyon igénytelen volt, begyömiszölt mindet egybe, én pedig szeretnék vigyázni a ruháinkra.


2023. szept. 15. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Èn színfogózok. Nekem csak fekete ruhàim vannak, pàromnak is sötètszínek.
2023. szept. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A színfogó tökéletesen müködik, nálam van fehér/világos, meg sötét mosás. Eddig soha nem fogott össze semmi mást.
2023. szept. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk két szennyes van. Egy világos/fehér és egy sötét. A világos csak kéthetente telik meg kb. egy mosásnyi adaggal, de nekünk ez nem okoz gondot.

Nekem azért a színfogó kendővel van negatív tapasztalatom, pláne új ruha mellett pl.

2023. szept. 16. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én világos sötét farmer törölköző adagokat csinálok.

És ezeket ha olyan anyagonként még szétszedem, télen hiába fehér/világos a kötött pulcsi nem teszem a többihez.

Nagyon ritka, hogy szinfogo és mindent együtt mosnék.

2023. szept. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs félprogram, vagy súlyérzékelő a mosógépedben?


Bár annyira energiatakarékosak a mai gépek, hogy nem gond, ha csak félig van a gép. Különben sem szabad 2/3-nál jobban megpakolni, nem tudja rendesen átforgatni a ruhaneműt.


30 perces program meg max öblítésre való, mosni tisztességesen nem lehet.

2023. szept. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!