Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hová tűnik a zokni a mosógépből?

Hová tűnik a zokni a mosógépből?

Figyelt kérdés
Ma kimostam a zoknikat mosógépben a lyukas zoknik mind megvannak a jó zokninak meg csak a fele van meg a másik fele eltűnt.Átnéztem a mosógép dobját,sehol sem találtam benne.

2023. szept. 18. 15:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És miért nem a lyukas zokni tűnik el benne miért a jó?
2023. szept. 18. 15:20
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Megette a gép. ¯\_(ツ)_/¯
2023. szept. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Lent abban a csőben. En szet is szedtem már a mosogépet az alján van vmi vastag cső ami bilinccsel van fogatva es abbol is szedtem már ki beleaszott mállott ruhagubancokat.
2023. szept. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Meg pingponglabdát is! Amire azt mondják hogy az a mosogépekbe valo bűzelzáró!:D
2023. szept. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha kiszeded a szűrőt a gép alján, akkor ott ügyesen fel tudsz nyúlni, ha kell, akkor valami erősebb dróttal, és megpiszkálhatod. Esetleg ott is lehet megszorulva zokni, én már szedtem ki onnan (mondjuk akkor hibaüzenettel le is állt a gép, mert az egy szűk cső, egy zokni is eltömi).
2023. szept. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Műanyag edényfedők formájában jönnek vissza, amik nem jók egyik edényre sem.
2023. szept. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden mosógépben van egy fekete lyuk.
2023. szept. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

#6 Nálad is? Még a padláson is van egy rakat műanyag tetőm és nincs meg még a rokonságban sem az aljuk.

Valami zoknilopó család lakik nálunk is, ezek szerint csencselnek valami doboztető lopó manókkal, mert a zoknik fele nálunk is eltűnik (nem, nincs a mosógépben, ennyi nem fér bele akkor sem ha kiszedjük a dobot is), de a műanyag tető meg egyre több van. :)

2023. szept. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg valami dimenzióközi átjáró-féreglyuk van benne és a hülye ufók mindig beledobálják a papírzsebkendőket anikor mosok! Mindig! Akárhányszor nézem át a zsebeket! Utálom őket :-(
2023. szept. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy bele sem tetted a gépbe….
2023. szept. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!