Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti elnetek igy?

Ti elnetek igy?

Figyelt kérdés

30as pasi vagyok.Egyedul elek.Egyetlen egyszer volt meg baratnom...4 napig.Azutan megcsalt.Se munkahelyen,se maganeletben nincsennek sikereim.A nok kerulnek.Ha megismernek meg jobban kerulnek.En nem nezem a kulsot,es nem valogatok.....meg sincs senkim soha.Egy beteg lannyal is osszealnek,de nem...meg a fel labu is kerul.

Annyira szanalmas vagyok,hogy meg az anno talk se ad be senkit beszelgetesre :/ meg akarok halni



2018. máj. 6. 17:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Hello! Nos először is, ha látják, hogy ilyen depressziós magadbaforduló pasi vagy egy nő sem fog közeledni feléd. Szedd már össze magad. 30 évesen ideje, hogy rád találjon a boldogság. A munkahelyeden szedd össze magad, kocentrálj adj bele mindent. Esetleg vehetnél egy kisállatot, mert akkor van miért minden nap felkelni. Ha tetszik valaki akkor azt add is tudtára. Vegyél neki virágot, bonbont és állj úgy hozzá, mintha semmi baj nem lenne. Keress valami hobbit és ott is ismerkedj. Mindenre van megoldás! Nem kell feladni!
2018. máj. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%
lehet, mert nekem még munkám sincsen és még csak 4 napig se volt nőm, de nem tudom, saját lakásod van-e?
2018. máj. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%

Először is gondolkodj el azon, hogy hogyan tudnál javítani az életeden és/vagy magadon. Nem arra gondolok, hogy mondjuk barátnőt akarsz, hanem mindennapi dolgokra, amiket egyedül meg tudsz csinálni. Például ha magabiztosabb lennél, ha szépek lennének a fogaid (vagy bármi más, ez csak egy random példa), akkor kezdj el törődni velük. Ha van valami hobbid, kereshetsz mondjuk Facebook csoportokat, vagy bármi hasonlót, ahol megismerkedhetsz pár emberrel. Neten még könnyebb is, ha élőben félénk vagy. A nők megérzik, ha nagyon elkeseredett vagy (ezt nőként mondom), és talán ezért kerülnek. Én egy ideig ugyanígy voltam a pasikkal, de sikerült kijönnöm belőle.


A rossz hír az, hogy egyedül te tudsz változtatni. A jó hír pedig az, hogy tudsz változtatni. Mindegy, mennyi idős vagy, nem vagy elkésve. Ha dolgozol kicsit magadon, hogy jobban érezd magad a bőrödben, szerintem simán van esélyed barátnőt találni, olyat aki hűséges hozzád, és jól bánik veled. Esetleg pszichológushoz is elmehetnél, hátha tud segíteni valamiben.


Szerintem totál kivitelezhető a változtatás, de ahhoz először is el kell határoznod, hogy akarod. Sok sikert, menni fog :)

2018. máj. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%

“Keress kérdéseket hasonló témákban: halál, Muerte, zokni, kolbász

Ezek után nem veszlek komolyan, nem baj? Zokni kolbász, meg az édesanyád.

2018. máj. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Nekem sincs nőm, na bumm. Ettől még élem az életem egyedül.
2018. máj. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Utolso csak vicceskedni akartam.....Mar ez is baj?
2018. máj. 6. 17:55
 7/18 A kérdező kommentje:
ma 17:47 van lakasom....vagyis hazam,mert falusi vagyok
2018. máj. 6. 17:57
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom osszew szedni magam,mert sok hibam van :/ igy kellene valaki elfogadjon,enis ugy fogadom el a masikat,ahogy van.
2018. máj. 6. 17:59
 9/18 anonim ***** válasza:
mondjuk ez tényleg szörnyű lehet egyedül éldegélni egy házban, munka után a tök üres házba megérkezni:(
2018. máj. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
eleg rossz erzes...es meg egy hazi allatom sincs sincs.
2018. máj. 6. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!