Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ruhaszárításra használ valaki...

Ruhaszárításra használ valaki páramentesítő készüléket? Ha igen, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2023. okt. 10. 00:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Én nem, de egyre több ismerősömtol hallom, hogy a modernebb klímája paramentesitojet bekapcsolja, és jobban száradnak a ruhák, és bent is kellemesebb a levegő.
2023. okt. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Télen kifejezetten erre a célra használunk egy ilyen készüléket. Sokkal gyorsabban száradnak a ruhák és nem párásodik be a lakás.
2023. okt. 10. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk nagyon vizesednek a falak, és extrém párás a levegő, ezért vettük alapból a páramentesítőt, viszont van 1-2 dolog amit ki szoktam teregetni (szaritogepet hasznalok)

(konyharuha, vastag pulcsik, néha farmerok, türcsi) valóban sokkal hamarabb száradnak meg, mint “alapjáraton” pm.gép nélkül.

És így nem kell attól félnem, hogy sokáig szárad, meg a páratartalom miatt sokáig nedves és bebüdösödik.

2023. okt. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Én is erre használom, tökéletes. Nincs pára, illetve a ruhák sem büdösödnek be.
2023. okt. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Mi régóta használjuk, van benne ruhaszárító program is. Még akkor vettük, amikor lakásban éltünk és nem volt szárítógépünk. Ősztől tavaszig 3 nap alatt száradtak meg a ruhák, büdösödtek, állandóan szellőztetni kellett, akkor tök lehűlt a lakás, penészedni kezdtek a sarkok, szóval meguntuk.

A páramentesítővel egy éjszaka alatt megszáradnak. Most is használjuk olyan cuccoknál, amit nem lehet szárítani, így teregetjük.

2023. okt. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Öreg, ha beszállsz a fűtésbe, én kinyitom neked az ablakot! 😘



Nagyon jó a páramentesítő gép. Régi házunk nagyon vizesedett, teljesen eltüntette a penészt és a ruhák is pár óra alatt megszáradtak a szobában.

2023. okt. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Nekünk a szuterénben van a mosókonyhánk. Éppen ebben az átmeneti időszakban kell használnunk a páramentesítő gépet a teregetéskor, amikor már nincs nyár, nem lehet állandóan szellőztetni, de még nincs tél, nem megy a fűtés sokat (mert a termosztát az emeleti lakószobában van, és ott az ablakon bejövő napsütés még felfűti a szobát). Ilyenkor a ruhák egy éjszaka alatt nem száradnának meg. Egy éjszaka alatt egy fél vödör vizet összegyűjt, és reggelre szárazak a ruhák, a gatya korca és a vastag törölköző kendők is...
2023. okt. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Mi az a gatya korca?
2023. okt. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A dereka, ahol a gumi van. Az szárad meg a leglassabban.
2023. okt. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Értem, köszönöm szépen. Nem találtam ezt így meg a neten, ma is tanultam valami újat.
2023. okt. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!