Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Penészes falak, szekrények,...

Penészes falak, szekrények, ruhák, páramentesítő kell nekem?

Figyelt kérdés

Most fedeztem fel, hogy a ruhák, ágyneműk, néhol a fal is penészes, mit lehet ez ellen tenni?

Ez pl. jó lehet?


[link]


esetleg olcsóbb, de hatásos verzió?


2011. szept. 20. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Átmenetileg jó ez a gép, hosszú távon viszont két megoldás van:

ha albérlet, akkor elköltözöl,

ha sajátod a lakás, akkor kivizsgáltatod, honnan kapja a vizet, és leszigeteled. ez nem olcsó, de egy életre megoldja a problémát.

2011. szept. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
saját a lakás, viszont a vízvezetékek is pár éve lettek kicserélve, szigetelve, csak hát földszinti, minimális ablakkal és szellőztetéssel, stb.
2011. szept. 20. 10:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha a falat rendesen éri a nap akkor nem szabadna! de ha bokor fa árnyékolja az nem jó! Kőművest kellene megkérdezned! ő megmondaná a baj forrását!
2011. szept. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy alulról vizesedsz. Vagy a fal túloldaláról. Nekünk házunk van, azt egy 10 centivel a földszint felett leszigeteltettük, azóta semmi vizesedés nincs.


Ha sehogy nem lehet megoldani, akkor meg próbálj meg költözni, egy párás, penészes lakás tönkreteszi a légzőszerveid. Nem véletlen voltak régen mindig tüdőbajosak, az ilyen lakások nagyon egészségtelenek.

2011. szept. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szia! Ez a készülék megoldaná a problémád, mert ismerősöm vett ilyet és csodálkozott hogy a levegőből ennyi vizet hogy tud kigyűjteni ez a készülék. Amúgy az olcsóbb készülékek dupla annyit is fogyasztanak. Szerintem mindeképp próbáld ki a készüléket, ha jól láttam 8 napon belül visszaveszik ha nem vált be.
2011. szept. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi is hasonló készüléket vettünk. Most tavasszal volt akcióban, így igazán kipróbálni majd csak a fűtési szezon alatt fogjuk tudni.

Szerintem ez, amit linkeltél elég drága...

És azért ez is zabál rendesen áramot.

2011. szept. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Főzés- páraelszivó , főzés-szárítás nyitott ablakok, télen átmenő/ kereszthuzatos, radikális -és többszöri szellőztetés . Ha ezt nem csinálod az összes többi ketyere kidobott pénz.
2011. szept. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
pont ilyet vettünk nyár elején, amikor még nem volt egész nap nyitva az ablak. hát világbajnok, nagyon jó. rengeteg vizet felszívott, ezt a páratartalom mérő is igazolta, a levegőn is érezni lehetett, és a mosott ruhák is sokkal hamarabb megszáradtak. bár télen még nem próbáltam, de szerintem jó vétel volt, engem már meggyőzött.
2011. szept. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi meg ilyet, csak nem ennyiért. Akkor még olcsóbb volt.

[link]

Nagyobb a teljesítménye, mint amit a kérdező linkelt és még ezen az áron is jóval olcsóbb. Amennyiért mi vettük, majdnem fele annyi volt, mint amennyit a kérdező linkelt akciós áron. Nem utolsó sorban 3 év garancia van rá.

2011. szept. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
az utolsó majdnem kétszerannyit fogyaszt, bár jónak tűnik egyébként. Mindegy megrendeltem ezt, meglátjuk segít-e a bajon.
2011. szept. 22. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!