Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennnyi időközönként mossátok...

Mennnyi időközönként mossátok ki magát az ágyneműt?

Figyelt kérdés
Nem a huzatra gondolok, magára a takaróra, párnára, stb. Mit tesztek, ha nem moshatóak (pl téli pehelypaplan)
2023. okt. 14. 10:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
65%

5+

Nem izzadunk, mivel légáteresztők a matracok, és éjjel-nappal megy nyáron a klíma. Az ágy nemű huzatokat 2 hetente mosom.

2023. okt. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
11%

Mennyi idióta van ebben a világban :DDDDD

Aztán meg olvasom napi szinten a kérdéseket hogy ez milyen bogár, az milyen rovar... jönnek elő mindenhonnan, mert nem mostok, retekben, koszban, mocsokban fekszetek.

Senki nem mondta hogy ragacsos öblítőben kellene feküdnöd te barom! Ha disznó módjára a saját mocskodban akar feküdni, akkor hajrá!

2023. okt. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Két hetente mindig.
2023. okt. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Egyszer tavasszal, mikor már elég jó idő van ahhoz, hogy kint szárítsam, meg egyszer nyár végén-ősz elején, mikor még elég jó idő van a kinti szárításhoz. Plusz van, hogy még valamikor a nyáron is egy alkalommal. Én szoktam izzadni a melegben, nem tagadom le. Kánikulában mondjuk nem is a takarót használom, hanem valami vékonyabb plédet. Azt is kimosom pár alkalommal. A plédnek meg a takarónak is eléggé használt szaga tud lenni egy idő után, hiába a mosott, cserélgetett huzat.
2023. okt. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
a vékony nyári paplant kimosom tavasztól őszig havonta. A vastagabb télit meg tisztítóba viszem tél végén.
2023. okt. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Az ágyneműhuzatokat havonta mosom, magukat a párnákat, takarókat pedig ha nyári, akkor max havonta, az őszi-téli garnitúrát mondjuk 3 havonta, de az nem megy be a mosógépbe itthon, úgyhogy tisztítóba viszem vagy a bubbles nagy mosodáiba.

Ugyanígy a matracvédőket is.

Emellett bármikor, akár így ősszel, télen is, amikor jó idő van (nem esik, nem magas a páratartalom, hanem süt a nap vagy épp friss szél fúj) kiteszem felkelés után a teraszra pár órára szellőzni a párnákat, takarókat, közben meg kimosom a huzataikat.

2023. okt. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
…hűűű, elírtam, előző vagyok, a huzatokat természetesen NEM havonta (fujj) mosom, hanem HETENTE :D
2023. okt. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én hetente cserélem, de csak havonta mosom ki a nagy adagot.

A paplanokat pedig nem nagyon mosom ha úgy érzem ideje, akkor lecserélem.

2023. okt. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
68%

"Ha disznó módjára a saját mocskodban akar feküdni, akkor hajrá!"

Már bocsi, de sokan vagyunk, aki frissen fürödve térünk nyugovóra.

2023. okt. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Attól még évek alatt beleizzadsz az ágyba egy párszor, egyéb esetleges testnedvekről nem is beszélve…

Nameg néhány év alatt konkrétan egy takarónak, matracnak, párnának stb konkrétan 10% is nőhet a súlya a benne lévő portól, atkaszartól…

2023. okt. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!