Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Porszívó fejnél mi célt...

Porszívó fejnél mi célt szolgál a fejbe épített gumicsík vagy nem is tudom minek nevezni?

Figyelt kérdés
Szőnyeg porszívózásnál szinte lehetetlen előre tolni a fejet a gumicsík miatt, csak hátrafelé lehet porszívózni, de azt tudom, hogy az úgy nem igazán jó.

2023. okt. 31. 16:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
A szönyegszálakat felborzolja, ezért jobban ki lehet belöle porszóvózni a szennyezödéseket.
2023. okt. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Szèttolja a szállakat, így jobban kiszívja lentről is a port
2023. okt. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Értem! S az úgy jó ha csak hátrafelé porszívózok vagy próbáljam meg előrefelé is tolni?
2023. okt. 31. 17:47
 4/14 anonim ***** válasza:
15%
Nyisd meg a karnál a reteszt, hogy false levegőt szívjon. Azért nehéz előrefelé tolni, mert rácuppan a felületre.
2023. okt. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%

A gumicsík “funkció” a padlóra való, hogy ne karcoljon, szőnyegnél át kell váltani a fejet, hogy ne legyen ott a csík.

Általános iskola, kb első osztály…

2023. okt. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17%

5-ös: tévedésben van, a gumicsík a szönyegre való, ahogy többen írták, a szálacskákat felemelgeti és ezek közül is ki tudja szívni a port, mellesleg ezt nem lehet felemelni vagy kikapcsolni.

A padlóhoz meg a kefés részt kell leengedni, az az, ami a sima felületkröl is összeszedi a koszt és utána könnyebben felszívja a fej.

2023. okt. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
#5 A gumicsíkba beletapad az apró törmelék és végigkarcolod vele az egész burkolatot. Szőnyegen nem tudom, hogy mit akarsz a kefével csinálni.
2023. okt. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Na most akkor mi is van? Tehát az a bizonyos gumicsík kell szőnyeg porszívózáshoz, mert akkor úgy hatékonyabb. Viszont ugyebár úgy lenne a legjobb ha előre meg hátra is tudnák porszívózni, viszont gumicsíkkal az úgy nem megy...:D
2023. nov. 1. 14:40
 9/14 anonim ***** válasza:
A karon van egy nyitható rés, amivel false levegőt szív be, ez megszűnteti a vákuumhatást és utána már könnyen lehet tologatni. Régi szőnyegnél szoktam olyannal találkozni, hogy a fej ugrál rajta toláskor, azzal viszont nem lehet mit kezdeni a szőnyeg mélytisztítása nélkül. Olyankor van az, hogy a szálak irányára merőlegesen kell porszívózni és nem fog ugrálni.
2023. nov. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ!
nov. 2. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!