Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen porszívót vegyek?

Milyen porszívót vegyek?

Figyelt kérdés
3-szintes családi házba kellene, tehát könnyű legyen és nagyon nagy teljesítményű.

nov. 26. 15:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%
10# a szívás vesztesèg nem marketing hülyesèg, hanem fizika. Nem hiába ezzel trükköztek mèg a gyártók a szívásnál. Ki itt, ki ott mèrte. Vákuum lesz, de a csőbe vesztesèg van a lègszàllításnál, akárcsak a szivattyűk szívó felèn.
nov. 27. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%

10# "mindig leválasztják a fölösleges ágakat" - ja. nem levàlasztják, hanem van a cső vègeken egy nyitható lezáró. Vagy lemegy porszivócsövet dugdodni?

A vesztesèg van, vákuum lesz, csak lerakódik a por, lègszállítási vesztesèged a surlódástól van. Egy megfelelő paramèterű, lègszállítású, szívóerejű porszívót kell választani hozzá. Ipariból is van több. Nem mindegy, hogy a szívólapátok sorosan vagy párhuzamosan üzemelnek. Egyszer a szívás erőssège nő, másszor a szállított levegő mennyisège.

nov. 27. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hagyjál már a parasztvakító hülyeségeiddel.
nov. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
58%
Nekem Dyson van nem porzsakos es nagyon meg vagyok vele elgedve. Nem Europaban elunk nem tudom ott van e ez a marka.
dec. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
58%

Szia

Én az alábbi porzsák nélküli porszívó-t javaslom.

Philips Fc9333/09 power pro compact jól szív, még akkor is amikor már majdnem teli van. Könnyen tisztítható, ami a hátránya, hogy nem szabályozható a szívóerő.

dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!