Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen porszívót vegyek?...

Milyen porszívót vegyek? Részletek lent.

Figyelt kérdés

kb egy éve vettem egy alsó kategóriás porzsáknélküli porszívót, kb pár hónapig szívott rendesen. Hosszú hajszálakat és állatszőrt is össze kellene szednie.

Vezeték nélkülit preferálnék, de ami igazán lényeg, hogy tiszta legyen utána a lakás, és sok évig jól működjön. Ti mit ajánlanátok?



2022. máj. 1. 15:20
 1/4 anonim válasza:

[link]


Ez nekünk abszolút bevált és abszolút halk miközben baromi erősen szív.

Turbo kefe kombóval minden hajszálat felszed a szőnyegről.

2022. máj. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt használom.2 éve.Tökéletes. Nem kell a vezetékkel kínlódni,gyors, könnyű vele a takarítás.86m2-es lakást takarítok ki vele.25-30 perc ha a sarkos résszívást is beleveszem.Az aksija kb. 50 percet bír. Ha a morzsaporszívó részt használja az ember hamarabb lemerül.Kocsiban is jól használható. Az aksi fogyasztása energiatakarékosnak mondható bármely elektromos társáéhoz képest.A töltése 3-4 óra.

2022. máj. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mennyi pénzed van rá?

Takarítóként dolgozom, 2 éve vettem egy porzsákos Miele porszívót. Sokkal higiénikusabb, mint a tartályos (porzsáknélküli). Napi használatban van, a szűrőket még nem kellett takarítanom, a porzsák annyira jól bent tart mindent. Nyilván a porzsák árát bele kell kalkulálni…

2022. máj. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem ártana a szűrőket tisztítani és cserélni. Koszosan egyik sem szív. Semmi más nem befolyásolja a szívást, max falsot szív még, ha nincs jól összerakva valahol.
2022. máj. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!