Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Aldi saját márkás tisztítószerek?

Aldi saját márkás tisztítószerek?

Figyelt kérdés

Jók?

A tandil mosóporról sokat olvastam, hogy jó.

De mi van a többivel?

Van tartós és jó illatú öblítője? Most coccolinot használok, aminek nagyon tartós nálam az illata.

Általános tisztítószere van aminek kellemes és tartós illata van?

Mosogatószere van ami jó?

Persze mindezt úgy értem, hogy minőségben is jók és áraik is kedvezőek.

Pluszban még wc tisztító, wc illatosító...meg bármit köszönök amit ajánlotok, hogy jó és kedvező árú.



dec. 4. 06:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a felmosójukat használtam (vagy lehet, hogy általános felülettisztító volt, nem tudom már, én felmostam vele). Szerettem az illatát. Nagymamámnál volt a WC tisztítójából is. Mit tudom én...jók. Csodát nem csinálnak, ahogy a Domestostól sem ragyognak egyből a vécém belsőbb zugai akkor sem, ha egész éjjel rajta hagyom. Az alapos takarításhoz, makacs koszhoz minden tisztítószer mellett kell a kézi erő munkája is, ez van.

Olcsónak olcsók. Mit veszíthetsz? Menj el, szagold meg, vegyél ami megtetszik, úgyis elhasználod. Ha azt állapítod meg, hogy használtál már jobbat is, akkor meg legközelebb nem ezt veszed.

dec. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A mosóporok és öblítők szerintem egyik saját márkából sem minőségiek, de a tisztítószerük között nincs nagy különbség a nagy márkák között.
dec. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!