Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit gondoltok a Dm saját...

Mit gondoltok a Dm saját márkás (Profissimo, Denk Mit) Tisztítószereiről?

Figyelt kérdés
Anyukám csak a hagyományos, drága agyon reklámozott tisztítószereket használta, most én szeretnék váltani, mert már gyerekeim vannak és rájöttem, hogy nem minden olyan jó mint ahogy anyám állította, és a zsírkréta, filctoll mindennek ellenáll a régi repertoárból, kutatok a tökéletes ablak tisztító, bútortisztító és egyéb tisztítók után, és láttam a dm-ben a saját márkás cuccaikat. Arra lettem figyelmes, hogy az a polc amint feltöltik rögtön ki is ürül, így gondolom jó lehet. Valaki használt már bármilyen tisztítószert tőlük? Vélemények?
2013. szept. 9. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok saját márkás DM cuccot kipróbáltam. Nem rosszak, van közepes minőség köztük, és van, ami szinte olyan, mint a drágább márkás cuccok. Az meg már megint másik téma, hogy ha egy saját márkás cucc (dm) szinte olyan árba van mint a márkás változat, vagy majdnem ugyanolyan árban, akkor minimális 100-200Ft ármegtakarítás miatt érdemes e megvenni az olcsóbb és esetleg rosszabb változatot. És ugye kinek mi a mániája, mire hajlandó kicsit jobb minőségért több pénzt is kiadni.

Megint hozzátartozik a véleményekhez, hogy nem mindegy, hogy valaki havonta pucol ablakot, és elég a gyengébb minőség is, hiszen alig koszos ugye, vagy valaki félévente-évente, és akkor oda bizony kell a legjobb minőség.

Pár dolog hirtelen, ami eszembe jut:

DM Balea folyékony kézszappanok 500ml: nagyon jó minőség, ezt használjuk, szeretjük őket. Vannak a kicsi 300ml-es változatok, erős intenzív az illatuk, de szerintem kicsit szárítja a bőrt a 300ml-es változat.

Dm Denkmit folyékony vízlágyító: úgy vettem észre, hogyha ezt használom sokkal puhábbak a ruhák, szóval nagyon jó minőség. A por változat viszont volt hogy nem oldódott fel, azt nem ajánlom.

Dm Denkmit mosógélek: jól tisztítanak, viszont a ruhák durvább tapintásúak, mint az Ariel géltől. A color változatnak semmi illata sincsen a ruhákba, erre egy közepes minőséget adok. A fehérítő géljük viszont nagyon jó, a legjobb fehérítő gél amit használtam, illetve ennek jó az illata a ruhákban:

[link]

Kicsit több öblítővel lehet ellensúlyozni, hogy a ruhák ne legyenek durva tapintásúak.


A DM-es papíráruk nagyon jók, például a konyhai papírtörlők, és olcsóbb, mint a Zewa. A WC papír is nagyon jó, de az meg inkább már drágább, mint a Zewa...


Légfrissítők: nagyon jó például a vaníliás, de hamar elmegy az illata.


Öblítők: kimondottan rossz minőség, semmi illata nem marad meg a ruhákban, pedig a flakonban rettentő erős és jó az illata némelyiknek.


Hajlakk DM Balea: anyu nagyon szereti, és fele áron van, mint a P & G Pantene hajlakk.


DM Denkmit mosogatók is nagyon jók: az már más kérdés, hogy ugyanannyiba kerül némelyik, mint ha Jar-t vagy más márkásat vennél.


Próbálgasd ki őket, melyik válik be.

Lehet, hogy amit én rossznak tartok az beválik Neked, vagy jónak tartom, és szerinted rossz...

2013. szept. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én használok pár cuccot ezek közül. Azt hiszem Denk Mit a konyhai és fürdőszobai tisztító neve, az pl semmivel nem tud kevesebbet mint a Cillit Bang, Cif, vagy bármelyik márkás, amit használtam már... mindegyikkel ugyanolyan jól le lehet takarítani a tűzhelyet a ráégett kosztól. Ugyanígy a fürdőszobai is tökéletesen működik, és ez kb félárban van ha jól emlékszem, mint a márkásak.

Profissimo koszradír...nagyon klassz kis találmány, azt jó szívvel ajánlom. Meglepődve tapasztaltam, hogy milyen nehéz letakarítani a zsírkrétát a laminált padlóról, aztán rámentem ezzel és kb 1 mp alatt lejött. Tükröket, ablakot is át szoktam vele törölgetni pucolás előtt, mert a légyszar...nah meg a a kislányom mocskos (kajás) kézlenyomatait igen nehéz lesúrolni ha már rászáradt.

Most hirtelen ennyi jut eszembe, nem tudom mit használtam még onnan, de ezek szerintem megállják a helyüket teljesen.


Egyébként az Aldi és Lidl termékei is nagyon jók, Lidlben a W5...teljesen jó, anyukám pl csak azt használ, konyhában, fürdőben, wc-ben, stb..és jó árban van az is.

2013. szept. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!