Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi az az ár, amit kifizetnétek...

Mi az az ár, amit kifizetnétek egy takarítónak, hogy kitakarítson nálatok?

Figyelt kérdés
Ha tudtok nm-et is írhattok! :)
dec. 14. 18:07
 1/8 anonim válasza:
100%
Hát szerintem ez attól függ mit csinál. Mondjuk ha megpucolja az ablakot, letakaritja a port a szekrény tetejéről, felproszívóz, felmos akkor elkérhet 1ora/5000ft is szerintem. Viszont ha mondjuk csak ilyen pár kis dolgot csinal akkor 1ora/3000ft a reális. De ezt mindenki maga donti el mennyit szánna egy takarítónak😊
dec. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ennyit kap a takarítónő, amit én kissé sokallok, mert ha kell, akkor én ingyért is megcsinálom, de hát a házastársam fizeti, mert szeret fizetni. Persze a fürdőszoba mennyezet alatt az egyik sarokban ott van már hónapok óta a pókháló. Most a kérdés elolvasása után szedtem le.
dec. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

Nincs ilyen ár.

Megtehetnénk, hogy takarítót fizetünk meg, de nem tesszük.

Akkor hagynám csak hogy más takarítson nálunk pénzért ha én meg a családom nem tudnánk elvégezni betegség vagy más miatt. Egyetemistaként én is jártam családhoz takarítani, ott beteg volt egyik esetben a feleség, a másik helyen meg egy idősebb hölgy már nem látott túl jól és ezért kellett segítség neki mert nem látta a pókhálókat, lerakódott port stb.

Utálok takarítani és rendetlen is vagyok, de amíg nem leszek milliárdos és nem élek hatalmas palotában amit nem tudok a családommal takarítani, addig nem lesz takarítónk.

dec. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Amennyit hajlandó lennék fizetni, azért én sem vállalnám. Nem érzem úgy, hogy ez most beleférne és igazából sosem jutott eszembe, meg fura is lenne, hogy valaki idegen pakolássza a cuccaim.
dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

25 ezer Ft-ot fizetek hetente. 3x jön. Hétfön és pénteken takarít, szerdán mos, vasal. Kulcsa van, mi nem vagyunk otthon ilyenkor.

A takarítás általános takarítãs, mint portörlés, szemét kivitel, beágyazás, mosogatás, felmosãs, porszívózãs és 1.5 fürdöszoba kitakarítása. Ha nagytakarítás kell, az külön nap, külön pénz.

95 nm, 2 hálószobãs lakás.

dec. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mindentudó99 ***** válasza:
16%
Szerintem ha megtehetném gond nélkül pl lottómilliárdossá válnék se engedném hogy más turkáljon a holmiaim között.
dec. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért a 3-5ezer az baromi jó fizetés, ha csak napi 6-7 órát dolgozik is. Persze ha adózik belőle, akkor már nem. A matektanárnak fizetünk 4ezret 😃.

Ha szebben takarít, mint én, és gyorsabban, akkor adnék 5ezret óránként zsebbe. De akkor ne legyen vízkő a zuhanyban meg por az ajtón.

dec. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
2500 forintig fizetnék óránként max, a mi házunkat 4-5 óra alatt tisztává lehet varázsolni. Itt ennyiért lehet találni, de egyelőre még nem volt rá igény, megoldom. Két kisgyerekünk van, én itthon vagyok velük, nem mondom, hogy patika a ház, de haladgatok. Viszont ha visszamegyek dolgozni, szerepel a tervben, hogy takker jön... Egyszerűen időt spórol nekünk, amit mi hasznosan tölthetünk együtt, családként.
dec. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!