Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van olyan oldal, ahonnan...

Van olyan oldal, ahonnan megtanulhatnék magamnak ruhát varrni? (Nőies felsőkre gondolok, nem egyberészesre)

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Vannak szaklapok,mint pl.Burda,ebben részletesen leírják mit hogy kell csinálni. Bár egy kicsit drága szaklap,havonta jelenik meg egyébként.

De kapásból nem lehet nekiugrani,hogy na most akkor ruhát varrok. Előtte gyakorolni kell egy kicsit,hisz senki sem az anyukája hasában tanulja meg a dolgokat. :) Eleinte kérj segítséget egy ismerőstől,szakembertől,hogy sikerélményed legyen kezd alapvető dolgokkal. :)

Sokminden múlik az eszközökön is,gondolok a varrógépre például.

Egy varrónő

2010. okt. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A burda.hu-n van egy könyv, asszem Szabás-varrás kezdőknek a címe. Minden alap benne van. Valahol 2-3000 forint között van az ára. Elég jó könyv. Honlapról még nem hallottam.
2010. okt. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En a Burdabol tanultam meg varrni, de nagyon jol hangzik az a konyv, amit a 2 h.sz. tanacsol, es azt megtudod nezni konyv antikvariumban is pl. ahol sokkal olcsobban tudsz hozzajutni.

En mivel regen havonta megvettem a Burdat, igy is sok alapot megtudtam tanulni, de ez a konyv biztosan, hogy nagyon jo segitseg lenne, s aztan pedig mar csak a gyakorlat kell.

2010. okt. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Cser Ferencné: Szabás-varrás a könyv címe. Inkább ezt vedd meg,mint a Burdát. A Burda szabásmintáit át kell alakítani a megfelelő méretre.
2010. okt. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!