Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi a különbség a sparos...

Mi a különbség a sparos mosogatószer és egy drágább, nevesebb, pl Jar mosogatószer között?

Figyelt kérdés
1 literes sparos mosogatószer kb 550 ft, 450 ml-es Jar 1000 ft, 900 ml-es kb 1600 körül mozog. Következő évtől kicsit jobb lesz az anyagi helyzetem és elgondolkodtam, hogy váltani szeretnék valami jobbra, de ahogy nézegetek, egyre inkább nem értem, mire fel kerülnek ennyibe a mosogatószerek. Szeretném tudni az okát. Feltételezem a névnél többről van szó.
dec. 15. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Ha nekem javulna az anyagi helyzetem nem mosogatószerre költeném azt... Inkább jobb minőségű ételekre, jobb húsra, sonkára, sajtra, vagy hobbira, konditerem, box, nyelvtanfolyam stb... Ha már amúgy is jó életszínvonalon élek és nem vagyok rászorulva arra az összegre akkor meg befektetném.
dec. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

Nagyon jelentős pènz a tömèrdek reklám, marketing, amit vissza kell hozni, ès mind az eladást növeli.

Ezenkívül, hogy többet lássál, az összetètelekenek kell utána járnod, ès, hogy mennyire vannak higítva.

De kereshetsz teszteket, mert sokszor vannak ilyenek.

dec. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem ismerem a SPAR mosogatószert, de volt már, hogy valahol nagyon olcsó mosogatószert vettünk, s jól megjártuk vele. Kb. 10-szeres mennyiséggel lehetett tisztára mosni pl. a zsíros tányért, mint az ismertebb és drágább mosogatószerekkel.
dec. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az alapösszetevők ugyanazok, ehhez még mindenki hozzáönti a saját folyadékát, meg ráteszi a cimkéjét, kb. ennyi a differencia.
dec. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Èn jade-t hasznàlok. Nem drága, de nagyon meg vagyok vele elègedve.
dec. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A Sparost nem próbáltam, de pl az Aldis kb ugyanolyan jó, mint a Jar.

Amúgy a Jar tényleg kb etalon, nagyon keveset kell belőle használni.

Van olyan mosogatószer is, amiből egy fél decit elhasználsz egy zsíros lábos vagy tepsi mosogatásáhot.

dec. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

En jart vettem es azt hasznaltam kezi mosogatashoz. Aztan sporolaskepp dm sajatmarkast. Sokszor annyinfogyott az utobbibol. Sokkal tobbet kellett nyomni belole, gyakrabban is kellett tenni a szovacsrs belole. Nem jott be. De eszre nem vetgem volna ha nem egymas utan hasznalom. Csak komstatáltam volna hogy a sajat markas milyen gyorsan fogy.

Folyekony szappannal ugyanezt tapasztalom. Azota inkabb ezekbol a markasat veszem. En nagam is meglepodtem a valtasnal

dec. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Jar töményebb, egy cseppel több edény mosogatható el, mint a Sparral. Hátrány: ha a Spart szoktad meg, akkor eleinte jóval több vízzel kell leöblítened, mert feleslegesen sok mosogatószert használsz.
dec. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk próbáld ki, ég és föld a különbség sokszor. Viszont nagyon durva hogy ilyen kis tétel is anyagi helyzethez kötött, és még kérdést is írsz ki róla :(


Én csórón is jart vettem, mert tovább tart. Egyébként a kinaiban lehet venni jade nevű mosogatószert, az ugyanolyan mint a jar és jobb az ára.

dec. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!