Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A sütő elromlott vagy ki kell...

A sütő elromlott vagy ki kell takarítani? Hogyan lehet egy sütő "motorját" kitakarítani?

Figyelt kérdés

Ha sütök valamit, akkor teljesen biztos kőkemény lesz

Ha kelt tészta, hiába kelt meg előtte, a sütés után nem kell meg és kőkemény lesz. (Airfryerben nem lesz ilyen ugyanaz a tészta.)


A hőfokkal nincs baj, mert megsül (akár meg is ég).


De valami baja biztosan van.

Az egy dolog, hogy elég koszos, de nem csak belül, hanem a hátsó motornál is.


Hogy és mivel lehet teljesen tisztára mosni? Akkor vajon megjavul vagy ez műszaki hiba lesz?


dec. 16. 13:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Well-done hideg zsíroldóval tisztítottam meg költözéskor (kb 1 éve) azóta nem működik. Befújtam jó sok habbal (akkor is nagyon koszos volt) és utána kimostam több ronggyal, de szerintem nem mostam ki belőle elég jól, és beleszáradt, lehet ilyenről szó?
dec. 16. 13:12
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen sütőről beszèlünk? Minden funkciója működik?

Lègkeverès n3ljül is lehet sütni.

dec. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Whirlpool, beépíthető, elektromos.

A legolcsóbb volt akkor amikor vettem 4 éve kb. 40e forint.

dec. 16. 20:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Vannak kifejezetten sütő tisztítók, ha jól rèmlik ezek nátrinlúg tartalmúak, ami elèg jól oldja a leègett szennyet.

Hogy kiszárít mindent, lehet gőfok problèma, vagy valamelyik alsó/felső sütès nem megy, vagy a kosztól a hőfokszabályzás.

Ehhez szèt kellene szedni, leellenőrizni a fűtőbetètet, hőfokèrz3kelőt, ajtó tömítèseket. Egy sütőben ez van. Ja, ès a ventilátort.

dec. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ilyen szinten szét lehet szedni?

Hogy a ventilátort is meg tudjam tisztítani? Hogyan, mivel?!

dec. 16. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!