Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen gyakran mostok, hányan...

Milyen gyakran mostok, hányan laktok egy lakásban?

Figyelt kérdés
dec. 16. 20:28
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Mondd a faterodnak, hogy közérdekből mosol. Fullasztó a bűz, ami a tömegközlekedésen a nem mosás miatt árad.

Azon filóztam, milyen fura volna, ha mindenki minden nap mosna- coccolino illat lenne a héven.

dec. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
20. Vettünk mégis A hitelre egy drágábbat 210 ezerért, amibe beszámolták az előző gép árát, de ez is rossz, leáll mosás közben, el vagyok keseredve.
dec. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
#22: akkor itt valami más baj van, ha minden mosógép rossz. Dobrögzítőket kivettétek?
dec. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
23 Természetesen kivettük, vízszintbe állítottuk, egyébként nem tudna a dob üsttel együtt nekiverődni a gép oldalának (első esetben), a másodikban úgy érzékeli a gép, hogy nem kiegyensúlyozott a dob, ezért leáll, hibajelzés nélkül, kb negyedóráig áll a perc visszaszámlálás, aztán kikapcsol.Ajtót kinyitva ruháhát eligazítva tovább mos. 210 ezerért kézzel kell igazgatni menet közben a ruhákat.
dec. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
#24: nem kellene kézzel igazgatnod, ha nem tőmnéd túl, anyagnak megfelelő programokat, és annak megfelelő töltetet pakolnál a gépbe!!
dec. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Pamut programnál 1-8 kg-ot ír ki, és mérlegen mérve kapott 4 kilogrammot, nem tömtem túl, és elegem van már abból hogy hülyénk nézel, nem válaszolok többet.
dec. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!