Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik edény márka a legtartós...

Melyik edény márka a legtartósabb?

Figyelt kérdés
Mindig abba a hiába esek, hogy gyorsan kell valami edény, amikor az előző tönkremegy, és mindig a Pepcoból veszek, de az kb 1 hónap alatt elkezd kopni. Pedig nem használok dörzsis szivacsot, sem fém eszközöket. Egyszerűen lepattan róla a bevonat. Tudtok ajánlani olyan edény márkát, ami kifejezetten tartós? 3 gyerekes családba kell, gyakori használatra, indukciós sütőre, mosogatógépben mosva. Az ár nem számít.
dec. 30. 21:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
A jóöreg Bonyhádi mázas bádogedények. Lehet nem modernek, de öreganyáink az ő öreganyjuktól örökölték és mi is megörököljük. Rohadt jó készlet, na.
dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Nekem majd 10 éve Ikeás van, mosogatógépben mosva, nem kímélve. Ki merném tenni a boltba az újak közé, semmi nem látszik rajta.
dec. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1 Nem tudod véletlen, hogy indukciós lapon működik - e?

Köszi mindkettőtöknek, veszek egyet-egyet, és bevásárolok abból, amelyik jobban bejön.

dec. 30. 23:22
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
Indukcióson nem működnek. De tartósat kerestél, és az indukciós nagyon nem tartós technika. Ezeket a főzőlapokat eleve úgy tervezték, hogy rövid ideig karistoljanak, hogy mindig újat vegyél :/
dec. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
A legjobb a Tefal, de elég drága.
dec. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Akkor megjegyzem a nevet, ha egyszer más sütőnk lesz de most nyilván nem cserélhetetek sütőt emiatt. Amúgy gáz nincs is az egész házba kötve, minden elektromos, úgyhogy a sütőnek is annak kell lennie.

Köszi 5! Ezt a márkát ismerem én is, csak nem tudtam, hogy mennyire csak a marketing miatt híres, vagy tényleg jó is.

dec. 31. 03:48
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem Tefal duetto van. 1 év használat után mintha újak lennének, csak mosogató gépbe mosom.

A serpenyők szintén tefal, nem látszik rajtuk a használat.

[link]

[link]

[link]

dec. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

7+

Vileda teflon szivacsait használom ha szükséges, a hagyományos tönkreteszi a teflon bevonatot.

[link]

dec. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#4: hogy mi? Az idnukciós főzőkap karistolja az edényeket?
dec. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

4# jaj ne. Legalább èrtelmeset. A bonyhádi is üzemel indukcióson, mert vas. A főzőlap meg nem karistol.

Nálam pepcos is a 3 èvèvel újszerű.

dec. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!