Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi volt az eddigi legtartósabb...

Mi volt az eddigi legtartósabb ruhadarabotok?

Figyelt kérdés

Derékszíj, öv, hózentróger, bőrcipő nem játszhat, mert az sokáig eltart, egyéb ruhadarabot lehet versenyeztetni. Mikor vettétek, hol, márkát is írhattok.


Nekem egy sötétkék adidas pulóverem van, amit még gimnazista koromban vettünk, hordtam tehát a gimnázium utolsó évében, aztán végig az egyetemen 6 éven át, majd amikor munkába álltam, jópár évig hordtam, később leselejteződött, mert elvékonyodott, de ekkor is még 4 éven át használtam pizsama felsőként. tehát igen tartós darab volt.



2021. márc. 24. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

C&A pizsi, 8 év. Utána visszamentem, hogy ott vegyek újat, de azóta megváltozott a minőség.

Tally Weijl felsők, 4 van amit 6 éve vettem és még mindig hordom. De ott elég változó a minőség.

Calvin Klein bugyik 5 évig hibátlanul húzták, aztán az összes indokolatlanul kilyukadt oldalt.

2021. márc. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Az összes ruhám tartós, mert vigyázok rájuk. Nem tudnék egyet sem kiemelni.
2021. márc. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy lidl póló ami kb már 5 éves lehet de talán lassan 6 is. Mégcsak fakulni sem fakult.

Meg egy Lacoste cipő ami 3 éves de még mindig bírja.

2021. márc. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Farmerdzsekim 10+ éves és hibátlan, pedig sokat hordom... a kedvenc ruhadarabom! Thomas Jeans.


H&M pólóim 5 évesek, ez nem számít szerintem olyan soknak, de sokan nem hiszik hogy ott is lehet olyasmit venni, amit nem kell 1 hét után kidobni. (Egyszínű biopamut pólók... a mintásak tényleg hamar tönkremennek.)

2021. márc. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
100%

Szövetkabátom 10 éves, tavaszi kabátom kb. 7.

Sok 4-5 éves ruhadarabom van, főleg pulóverek, ezeket csak addig hordom amíg elérek az úticélhoz, bent mindig sima pólóban vagyok, így ezek nem kopnak úgy.

Nadrágom is van 5 éves de általában a nadrágjaim jobban kopnak.

A legrégebbi szoknyámat meg gimi 2-ban vettem, tehát 13 éves.

2021. márc. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy kordbársony szoknya, ami jelenleg 14 éves. Semmi nagy márka, kínaiban vette anyukám. Azért emlékszem pontosan arra, hogy hány éves, mert abban a szoknyában írtam a középiskolai írásbeli felvételit. A lógó vackokat persze már rég leszedtem róla, és kicsit át is lett szabva, de ezen kívül köszöni szépen, jól van.
2021. márc. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Anyámnak van egy levis farmerkabátja.Több mint 20 éves már a kabát,semmi baja és hordta is sokat annó.Csak már nagyon kiment a divatból ,mert nagyon bő fazonja van,azért van a szekrényben.
2021. ápr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem régi classzikus fehér puma cipőm, általános iskolás kamasz fiú voltam akkoriban lett véve, most már kb 16 éves cipő, kb 2 3 évet használtam, el lett téve 4 5 évig, azt hittem nincs is meg elő került, láb méret nem igazán változott, azért már látszik az idő rajta, de még mindig bírja az iramot, nyáron a munkában használom, be fogtam munkás cipőnek, mivel nyáron izzados a lábam nagyon sajnos, sűrűn tönkre mennek a zoknik, ez a cipő arra már jó hogy nyáron egésznap melegben dolgozok, ez a cipő úgy van rajtam hogy mezítláb van a lábam benne, úgy vagyok nem baj inkább közvetlen a cipő szívja magába a láb izzadást, ennek úgy nem lényeg már, lényegében így se ment tönkre hogy mezítláb használom, annyi van csak vele nyáron egésznap a lábam benne van nap végén otthon le veszem bűdös kint a teraszon tárolm másnap reggel semmi szag, stb, ez a cipő mindent ki bír azt hittem hogy ezzel így tönkre fog menni hogy egész nap a mezítláb a lábam bele izzad, semmi baja.
jan. 16. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!