Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lenor öblítővel tapasztalat?

Lenor öblítővel tapasztalat?

Figyelt kérdés
Mosás után nem marad bent a ruhában az illat, sőt mintha a ruháknak lenne egy állott mellék bukéja. Járt már közületek valaki így Lenor öblítővel?
jan. 3. 09:52
 1/5 anonim válasza:
Tisztítsd ki a szűrőt a mosógépben, majd futtass le egy tisztító programot.
jan. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is a mosógép a koszos. Nekem a Lenor illata marad meg a legtovább.
jan. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam a mosógép , ha az elején hozzáadagolom az öblítőt, akkor beleengedi a mosásba már az elején. Figyelni szoktam a programot és amikor öblítésre kerül a sor akkor hozzáteszem hozzá az öblítőt. Vagy tényleg le van rakódva a rendszerbe a tisztítószer. Ahogy javasolták egy tisztító program hatásos lehet.
jan. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt ilyen gondom, és igazából teljesen mindegy milyen öblítőt használtam. Konkrétan a Lenorral meg úgy jártam, hogy egy 90 fokos mosásnál belefőtt a felültöltős gépem adagolótartályába. Nekem ami bevált, az a külön öblítés. Mosó programnál csak ecetet teszek öblítő helyett, majd mikor végez, akkor futtatok egy öblítőprogramot. Még soha nem voltak ilyen illatosak a ruháim.

Gépem meg nem volt koszos, mert 40 fokos mosást alig használok, szinte mindig 60 fokos 2+ órás program fut, sőt melóspólóknál, előmosás is mosópor+trisó keverékével.

jan. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont a Lenor az, ami negyed kupak mellett is elviselhetetlenül erős.
jan. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!