Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Bőrruházatot hogyan kell...

Bőrruházatot hogyan kell szakszerűen ápolni?

Figyelt kérdés

Vettem egy használt bőrkabátot és bár nagyon puha valódi bőrből készült, mégis nagyon nyikorog ahogy mozgok benne. Bekentem méhviaszos bőrápolóval, de a nyikorgás kis idő után ismét visszatért. Olvastam valahol, hogy testápolóval is be lehet kenni, amit ki is próbáltam, de semmit nem használt. Ha kicsi hangja lenne nem is zavarna, de minden kis mozdulatra elég hangosan nyikorog. Pár éves biztos van a dzseki, és látszik is rajta, hogy volt használva (jó állapotban van,nem kopott) szóval nem nekem kell betörni. Nagyon tetszik a dzseki, de így nem nagyon tudom használni.



Mi az oka ennek és mit lehet tenni a nyikorgás ellen? Van valami más bőrápoló ami megszűnteti ezt a hangot?



jan. 21. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
jan. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vannak bőrolajok, és bőrkrémek azok jók lehetnek nyikorgás ellen.

Olivaolajat is mondanak, de szerintem azt ne, megavasodhat rajta, és büdös lesz.

Próbáld szakemberhez /aki bőrtisztítással/bőrfestéssel foglalkozik/ elvinni, ott megbízható tanácsot is kaphatsz a kezeléséhez.

jan. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!