Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mire használták régen a hypót?

Mire használták régen a hypót?

Figyelt kérdés
Miért tűnt el a háztartásokból?

febr. 1. 08:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Emlékszem anyám használta gyerekkoromban fekete dobozban volt, semmi márkajelzés nem volt rajta. Hol gyártották? régen minden boltban ott volt, de nem láttam ezer éve ilyet, szóval gondolom kiment a divatból. Vagy betiltották?
febr. 1. 08:47
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Miért tűnt el a háztartásokból?"

Nem tünt el!

Ma is lehet kapni, csak már vannak hasonló, de "komfortosabb" szerek amik helyettesíthetik.

febr. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Fertőtleníteni, fehèríteni. Kapható most is, nem drága, de jól kell vele bánni.
febr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
És soha nem szabad sósavval vegyíteni, ugyanis az = klórgáz és meghalsz… rengeteg baleset volt belőle, kísérletező háziasszonyok akik pl wc vízkövet akarták leoldani.
febr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
febr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni, én is használom. Fehérítéshez, fertőtlenítéshez, foltot is el lehetett -óvatosan- távolítani vele.
febr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hol gyártották? Szerintem több helyen. Bács-Kiskun megyében Miske szélén volt egy kis hipóüzem,de úgy tudom, hogy az már bezárt. Nálunk a coop boltban lehet kapni egyébként.
febr. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!