Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit és hogyan csináljak, hogy...

Mit és hogyan csináljak, hogy a tükör/üveg ne maradjon csíkos? Mit használjak hozzá?

Figyelt kérdés

febr. 18. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak sima ablaktisztítót meg papírtörölközőt használok, sose csíkos.
febr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Frosch alkoholos ablaktisztítószer a legjobb, a Clin és társai borzalmasak szerintem. Igaz, a Frosch majdnem dupla annyiba kerül…

Illetve a papírtörlő sem mindegy én azt vettem észre. Abból például az olcsó egyrétegűektől mindig szöszös, foltos maradt.

febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ablaktisztítóval szoktam és a legfontosabb, hogy papírtörlővel. Régebben próbáltam texilkendővel meg ilyesmikkel és úgy nekem is csíkos volt, de ha papírtörlővel teljesen szárazra törlöm, akkor mindig szép lesz.
febr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Intézmény takarító vagyok, rengeteg ablakkal! Mi így csináljuk: langyos vízbe öntünk kevés mosogatószert, majd az alkoholos ablaktisztító folyadékot, nagyobb szivaccsal fölvisszük az ablakokra, hogy jó kis habot képezzen, majd lehúzóval lehúzzuk. Két szélén ha szükséges, papírtörlővel letöröljük a maradékot. Gyönyörű, csíkmentesek az ablaküvegek, soha panasz nem volt még rá, pedig borzalmasan raplis, kötekedő az igazgató asszony!
febr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Sok márka ablaktisztítóját kipróbálva eddig a Kerese ablaktisztító vált be nálam a legjobban. A tükörre vagy az ablaküvegre spricnizem, várok egy fél percet, hogy a szennyeződéseket feloldja, majd papírtörlővel szárazra törlöm. A mázga-mentes ragyogás...

[link]

febr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Semmilyen szer nem kell hozzá csak víz,Vileda kendő.

Mindent csíkmentesre töröl,szimplán vízzel.

febr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. :)
febr. 21. 16:05
 8/10 anonim válasza:
100%
Én is sokat kísérleteztem, az utolsó verzió nagyon jónak tűnik. Melegvíz és hideg zsíroldó. Szivaccsal felvinni, egy kicsit medörgölni mindenhol, és ahogy a takarítónő is írta, a lehúzó nagyon fontos, nem szabad törölgetni.
febr. 23. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Paczalos István ***** válasza:
36%
Ablaktisztító, és papírtörlő
febr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Enyhe ecetes víz, és lehúzó.
márc. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!