Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy érdemes tisztítani a...

Hogy érdemes tisztítani a cipők fehér, oldalsó talprészét?

Figyelt kérdés
A talp oldalsó része általában nem teljesen sima, nagyon könnyen piszkolódik és előbbiek miatt nehezebb tisztítani, nekem nehezen jön le a mindenféle szennyeződés, nehezebben mint a felsőrészről. Mivel, hogy érdemes tisztítani, hogy hófehér legyen ismét?

febr. 25. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Nekem a körömkefe mosópor kombo jött be.

Új cipőt szennytaszito, vizlepergető sprével be szoktam fújni

febr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Dm-ben kaphato markaepe szappan, vagy szinten Dm-"Csodaszivasz" amugy Schmutzradier. Benedvesited es hatekony.
febr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
CIF "folyékony súroló"! Illetve bármilyen saját márkás folyékony súroló
febr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Salx Narval ***** válasza:
Én is egy erős körömkefét, v sárkefét és általában szemcsés fogkrémet, v valamilyen súrolószert használok az ilyen gumis cipőtalpakhoz. Nálam az vált be igazán, hogy nem veszek fehér és fehér talpú sportcipőt.:D
márc. 2. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4# Nem rossz ötlet, de a kérdés "feltételezi" hogy van ilyen cipő a családban.

Ha ki akarod hagyni, nehezen megkerülhető opció.

márc. 2. 12:25
 6/6 anonim ***** válasza:
A csodaszivacs nagyon bejött. Nem tudom, hogy és miért müködik, de nagyon hatékony. "Gosia varázs szivacs"
márc. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!