Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lehet, hogy a mosógéptől...

Lehet, hogy a mosógéptől bolyhosodnak a ruhák?

Figyelt kérdés
Már nem tudok másra gondolni. LG mosógépünk van és nem biztos, hogy azóta, de lehet az is (nem emlékszem, nem figyeltem meg), bolyhosodnak a ruhák. A centrit direkt 800-ra leveszem, max. 30 fokon mosom, ami ruha és így is nagyon hamar viseltesek lesznek. A ruha is egyre drágább, de munkába mégse szeretnék olyanba járni, ami látszólag a kutya szájából lett kirángatva.:(
febr. 26. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rosszabb minőségűek a ruhák sajnos.
febr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen mosóprogramon mosol, és milyen mosószerrel? Nem véletlenül van milliónyi program a gépeken. Nekem pont az LG mosógépünk az, amitől gyönyörűek a ruháink. Általános ruhákra (melegítő, fehérnemű, itthoni pólók pulcsi) a mix programot használom, ágyneműk, törölközők a pamut programon mennek, a kényes ruhák, vagy amiket jobban féltek (ha úgy tetszik utcai ruhák) azokat pedig a kímélő programon mosom. Perwoll mosógélt használok (fekete, piros és fehér) valamit Silan öblítőt használok. Próbálj ki esetleg más programot.
febr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hasonlóképp, viszont a Gentle care program alapjáraton 400as centrin megy, így pár pulcsi és kötött nadrág nagyon nehéz vizesen, ha kiszedem, amit törülközőn szárítok kiterítve, nehogy kinyulladjon, de úgy vettem észre, hogy akkor is ugyanúgy bolyhosodik.:( Nem tudom mi lehet, talán a kemény víz? Budapesti vagyok és úgy tudom, hogy itt pont, hogy jó a víz minősége.
febr. 26. 21:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél vízlágyítót. Milyen mosószert használsz?
febr. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megfogom próbálni, köszi a tanácsot. Tomi mosószert használok.
febr. 27. 08:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Soha fel sem merült bennem, hogy esetleg más miatt bolyhosodnának...

Szerintem ami olyan anyag az mindenképpen fog. Kifordítva mosok mindent, amikor már csúnya akkor leborotválom róla és megint szép

márc. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!