Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen porszívót vegyek?

Milyen porszívót vegyek?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy nem túl nagy lakást,amibe egyedül fogok beköltözni (kutya, macska minden nélkül).

Így olyan nagy kosz nem fog keletkezni.

Így elsőre nem szeretnék túl drága porszívót venni. A kérdés az lenne milyen porszívót ajánlatok ami olcsóbb kategóriás, de azért ár érték arányban rendben van.

Előre is köszönöm a tippeket, tanácsokat!



márc. 2. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít drágának?

Nekünk ilyen van, és imádom, kész megváltás, hogy van, már több ismerős is vett, és ők is nagyon szeretik.

[link]

márc. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Általános porszívók nem drágák, az energiacimkèn rajta van a fontosabb paramèter amivel összetudod hasonlítani.

Inkább az a kèrdès, hogy vezetèkes hagyományos, ami lehet porzsákos vagy nèlküli, vagy egy akkus állót szeretnèl. Nennyit, hol, milyen felületen használnád.

márc. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rengeteg porszívóm volt, az egyik büdös volt, a másik nem szívott rendesen és stb… Pár éve vettem egy Miele-t tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Úgy szív, hogy max. szívóerőn sose használom és semmi baja nincs pedig használom rendesen… Max szívóerőn a szőnyeget megemeli, és le sem tudom venni róla a fejet, csak ha letolom a szőnyeg szélén.


(Miele C3, de ha bármi kérdésed lenne nyugodtan írhatsz akár privátot is)

márc. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha olcsót és jót akarsz, akkor Kärcher. Az Obiban jó áron van. Igaz, nagy, nem is túl szép, de brutális a szívóereje. Nekem nagyon bevált.
márc. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!